Jump to content

Nie działa koszyk :( POMOCY


miccom

Recommended Posts

Cześć.
  Zaktualizowałem sklep do najnowszego php 1.6.18, przeniosłem sobie na serwer dedykowany i wszystko ( prawie ) jest jak należy.

Po kliknięciu w przycisk DO KOSZYKA nie ma reakcji, produkt nie dodaje się do koszyka.

 Co mam zmienić w ustawieniach aby pomogło?

CACHE i SMARTY usunąłem.

Proszę o pomoc bo sklep stoi :)

 

Adres sklepu to www.caser.pl

 

Edited by miccom (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ok, pokazało mi taki błąd:

Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY'

 

INSERT INTO `pshd_cart` (`id_shop_group`, `id_shop`, `id_address_delivery`, `id_address_invoice`, `id_carrier`, `id_currency`, `id_customer`, `id_guest`, `id_lang`, `recyclable`, `gift`, `gift_message`, `mobile_theme`, `delivery_option`, `secure_key`, `allow_seperated_package`, `date_add`, `date_upd`) VALUES ('1', '1', '331', '331', '0', '2', '258', '204258', '2', '0', '0', '', '0', '', '', '0', '2018-03-29 13:19:48', '2018-03-29 13:19:48')

 

i taki błąd:

at line 791 in file classes/db/Db.php

 

786.         if ($webservice_call && $errno) {
787.             $dbg = debug_backtrace();
788.             WebserviceRequest::getInstance()->setError(500, '[SQL Error] '.$this->getMsgError().'. From '.(isset($dbg[3]['class']) ? $dbg[3]['class'] : '').'->'.$dbg[3]['function'].'() Query was : '.$sql, 97);
789.         } elseif (_PS_DEBUG_SQL_ && $errno && !defined('PS_INSTALLATION_IN_PROGRESS')) {
790.             if ($sql) {
791.                 throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError().'<br /><br /><pre>'.$sql.'</pre>');
792.             }
793. 
794.             throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError());
795.         }
796.     }
Link to comment
Share on other sites

Witam, co do krzaków -> pojawiają się jak nie ma aktywnego ioncube loadera -> wystarczy włączyć go w opcjach PHP na serwerze.

 

Ten moduł działa automatycznie od 5.3 do 7.1, z koszykiem jak napisze Pan do nas maila to pomożemy.

Przy okazji jak jest problem a naszym modułem to proszę na maila od razu pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Pytał Pan z tego co kojarzę z serwera dedykowanego, i tutaj wszystko zależy od dystrybucji, nie ma niestety 1dnego przycisku jak w większości paneli typu cpanel, directadmin, czy nawet nieszczęsna nazwa.pl

 

Link to comment
Share on other sites

Więc teraz mam tak:

 

root@root:~# php -v
PHP 7.0.28-0ubuntu0.16.04.1 (cli) ( NTS )
Copyright (c) 1997-2017 The PHP Group
Zend Engine v3.0.0, Copyright (c) 1998-2017 Zend Technologies
    with the ionCube PHP Loader (enabled) + Intrusion Protection from ioncube24.com (unconfigured) v10.2.0, Copyright (c) 2002-2018, by ionCube Ltd.
    with Zend OPcache v7.0.28-0ubuntu0.16.04.1, Copyright (c) 1999-2017, by Zend Technologies

Ale krzaki pozostały.

 

Napomknę ze wersję sklepu mam na razie 1.6.1.17

 

I teraz od pana z firmy x13.pl otrzymałem nowe moduły tylko jest pewien problem :)

 

Jeśli kliknę zakładkę MODUŁY to wywala krzaki

W jaki sposób mam zaktualizować moduły z x13.pl ?

Nadpisanie katalogów nie pomaga.

Proszę o pomoc.

Edited by miccom (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...