Jump to content

ADMİN PANELİNDE PROBLEM

Recommended Posts

Merhaba,

ben cookielerden kaynaklastigini düsünmüstüm, fakat sorun bundanda degil herhalde. Bu tür sorun ile karsilasmadim.
Belirli bir zamanda giripte, daha sonra girememen bir tuhaf.

Malesef bu konuda sana yardimci olamiyacagim. Belki baska birisi bu sorunu cözer.

Not: Biraz bekle, ellinde sonunda biri cözüm buldugunda mutlaka sana yardimci olur, ama foruma ayni konu üzerinden birkac baslik daha acman islemi hizlandirmaz.

Kolay gelsin...

Merhaba,

ben cookielerden kaynaklastigini düsünmüstüm, fakat sorun bundanda degil herhalde. Bu tür sorun ile karsilasmadim.
Belirli bir zamanda giripte, daha sonra girememen bir tuhaf.

Malesef bu konuda sana yardimci olamiyacagim. Belki baska birisi bu sorunu cözer.

Not: Biraz bekle, ellinde sonunda biri cözüm buldugunda mutlaka sana yardimci olur, ama foruma ayni konu üzerinden birkac baslik daha acman islemi hizlandirmaz.

Kolay gelsin...

işlemi hızlandırmadığı gibi işimi de görmedi zaten. uğraştıkça uğraşmanın anlamı yok anlaşıldı. bütün arkadaşların admin paneli çalışıyor mu merak ettim

arkadaşım iyi oku. bazen girebiliyor bazen giremiyorum diyorum. ki ağırlıklı giremiyorum ve kullanıcı adı ile şifre doğru olduğu halde tekrar login istiyor. ve admin panele giremiyorum diyorm.

şifrende Büyük Küçük farfler varsa capsl lock una dikat et