Jump to content
  • 0

Problem z modułem płatność przy odbiorze


Kabatus

Question

Witajcie, mam następujący problem,

moduł płatność przy odbiorze działa aczkolwiek jest następujący problem:

Dodałem produkt, przechodzą do wyboru płatności pkt 3 w realizacji zamówienia i mam tak: 

3 SPOSÓB DOSTAWY:

kurier 12 zł

kurier pobranie 15 zł

I w tym wypadku klient zaznaczył kurier 12 zł i przeszedł dalej,

Mamy pkt 4 płatność: 

Zapłać przelewem
Zapłać gotówką przy odbiorze
Płać z Przelewy24  

I kiedy klient kliknie tutaj zapłać gotówką przy odbiorze a wcześniej wybrał zwykłego kuriera to do zapłaty mu pokaże 12 zł a nie 15, tak w prosty sposób można to ominąć.

Jak to naprawić? Aby w sytuacji kiedy ktoś w pkt 3 zaznaczy zwykły kurier to nie pokazywało się już ,,Zapłać gotówką przy odbiorze,, a kiedy zaznaczy kurier pobranie to nie pokazywało się w kolejnym kroku ,,Zapłać przelewem,, 

???

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Wejdź w zakładkę Płatność - Preferencje i zjedź na sam dół. Będziesz miał tam taką tabelkę i wybierz by dla formy dostawy pobraniowej była dostępna tylko opcja płatność przy odbiorze, a dla kuriera przedpłata by nie była dostępna opcja płatności przy odbiorze.

 

image.thumb.png.e0242ceccb3a5d3811fa0c94e1354342.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiesz co, może to bez sensu, a może nawet bardzo bez sensu. Ja jestem akurat w trakcie poznawania i budowania własnego sklepu na prescie 1.6.1.18 i ostatnio miałem ten sam problem, ale udało mi się gdzieś znaleźć w necie shiptopay do wersji 1.6. Sprawdź może na nowszej też zadziała.

 

shiptopay_16.zip

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...