Jump to content

Prosím o radu k pár specifickým problémum


foojack

Recommended Posts

Vytvářím eshop www.rodinnestribro.eu na verzi 1.2.5 vcelku zatím všechny problémy se mi podařilo vyřešit vyhledáním zde na fóru ale narazil jsem teď na dva hlavní problémy, které potřebuji vyřešit.

1) když si najedu na nějaký produkty (minci) tak dole se implicitně jako první zobrazí záložka "VÍCE INFORMACÍ" potřeboval bych ale aby jako první zobrazila záložka "PARAMETRY"

2) Když si vyjedu seznam produktu (např. stříbrné mince) tak bych potřeboval zobrazit cenu produktu ve tvaru např.:
1000Kč bez DPH
DPH 20%
12000Kč s DPH

ještě jeden problém by se našel co se týče češtiny v PDF fakturách, který se zde řešil několikrát a podle návodů, když přepíšu dané soubory a změním font tak při stažení faktury to vyhodí chybu. Ale myslím, že tohle tu někde ještě najdu ale kdyby se někdo našel kdo to tu napíše hned budu rád.

Díky za veškeré postřehy.

Link to comment
Share on other sites

tak problem c.2 vyresen :) v product_list.tpl ted moje radky ceny vypadaj takhle:
{if !$priceDisplay || $priceDisplay == 2}

{convertPrice price=$product.price}{if $priceDisplay == 2} {l s='s DPH'}{/if}
{/if}
{if !$priceDisplay || $priceDisplay == 2}
{if $priceDisplay == 2} {l s='20% DPH'}{/if}
{/if}
{if $priceDisplay}
{convertPrice price=$product.price_tax_exc}{if $priceDisplay == 2} {l s='bez DPH'}{/if}
{/if}
Link to comment
Share on other sites

nj uz sem nechtel tvrdnout nad jednou veci :) ale diky za zajem si pripadam ze si tu odpovidam sam :)) ale snad se treba tydle postrehy hodi... jinak co se tyce te cestiny nemas stim nejakou zkusenost? zkusil sem nekolik navodu a nejak porad to hazi chybu kdyz chcu stahnout tu fakturu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...