Jump to content

Hova lehet beilleszteni?


Artface

Recommended Posts

Segítséget kérnék abban, hogy ha van egy linkes javascript kód, jelen esetben pl. a Best-Top oldalra mutató statisztikai mérést végző link, azt hova lehetne beilleszteni? Több ilyen linkes oldal is van, de az én Megrendelőm ezt kérte. A SotEW's Adds modul nem járható, mert a kódot jeleníti meg, nem a hivatkozással elérhető mini bannert mutatja. A Best-Top üzemeltetője azt mondja, hogy a body-k közé kell illeszteni ezzel nincs is gond, de melyik file-ban?, hogy alul a Footer linkjei felett megjelenjen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A themes/saját téma/footer.tpl fájlba például beillesztheted a kódot.
A Best-Top egy elég régi stat rendszer, én a helyedben komolyabb statisztikai adatok és a teljeskörű analízis miatt inkább a Google Analytics rendszerét használnám. A saját oldalaimon azt használom és nagyon elégedett vagyok vele. A beállításában szívesen segítek, ugyanis van hozzá Presta modul is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Egyszerre több Free Block-ot fel lehet-e tenni? Mondjuk egyet az árösszehasonlító oldalak linkjeinek, egy másikat pedig reklámoknak.
Pillanatnyilag nekem egy block-ban két logom van, egyik a modul közepén, a másik alatta, de a modul bal oldalán és így nem igazán kellemes az összkép. Hogyan lehetne pontosan egymás alá helyezni őket?

Link to comment
Share on other sites

Na szépen elszállt közben a hibásan megírt hozzászólásom javítása:
nem tanultam php programozást, így nem tudom szakszavakkal leírni, de a sor kezdet "a" akkor egymás mellé kerülnek a scriptek, "p" -nél egymás alá. Na ezért majd jönnek és jól kioktatnak a programozók.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az "a" meg a "p" nem PHP hanem HTML.
Az "a" a hivatkozás: pl.:

Link szövege


A "p" pedig paragrafust jelent: pl.:

 
Ez egy szöveg

Tehát új sorba fog kezdődni.

Az "a"-ba (hivatkozás) nem muszáj szövegnek lenni, lehet kép is, ebben az esetben:




Ha ilyenből többet egymás alá írsz és a képek akkorák, hogy fizikailag elférnek egymás mellett (és a css-ben nincs más beállítva rájuk) akkor egymás mellett fognak megjelenni.

Egyébként meg float-at (pl.: float: left) beállítható, hogy egymás mellett legyen a megjelenés.
Ha konkrét példára lenne szükség vagy még segítség kellene, szóljatok nyugodtan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...