Jump to content

[SOLVED] Zmiana stylu przycisku cgv - Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi


Recommended Posts

Cześć,

Kolejny dzień kolejny dziwny problem z PS 1.6. To o czym teraz mówię sprawdzałem na domyślnej wersji sklepu 1.6.1.17. Proces realizacji zamówienia. Wybrałem produkt, kupuje jako gość - nie tworzę konta. Po wprowadzeniu swoich informacji osobistych klikam na przycisk Zapisz. Leci wówczas POST. Po tej operacji zmienia się html odpowiedzialny za wygląd przycisku "Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi i podporządkuję się im bezwarunkowo."

Domyślnie kod jest następujący:

<p class="checkbox">
                            <div class="checker" id="uniform-cgv"><span class="checked"><input name="cgv" id="cgv" value="1" checked="checked" type="checkbox"></span></div>
                            <label for="cgv">Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi i podporządkuję się im bezwarunkowo.</label>
                            <a href="/pl/content/3-terms-and-conditions-of-use?content_only=1" class="iframe" rel="nofollow">(Przeczytaj Warunki Świadczenia Usługi)</a>
                        </p>

 

Zmienia się na:

 

<p class="checkbox">
                            <input name="cgv" id="cgv" value="1" checked="checked" type="checkbox">
                            <label for="cgv">Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi i podporządkuję się im bezwarunkowo.</label>
                            <a href="/pl/content/3-terms-and-conditions-of-use?content_only=1" class="iframe" rel="nofollow">(Przeczytaj Warunki Świadczenia Usługi)</a>
                        </p>

 

Nawet jeżeli dodam brakujące elementy HTML za pomocą jquery:

$("#cgv").wrap(
              "<div class=\"checker\" id=\"uniform-cgv\"><span class=\"\"></span></div>"
                );

To wygląd wraca do normy ale nie mam możliwość kliknięcia czyli zmiany na span.checked. Potrzebuje tej funkcjonalności ponieważ mam kilka dodatkowych zgód i poprzez odpowiednie klasy w span pokazuje bądź ukrywam płatności.

Będę w szoku jak ktokolwiek mi tutaj odpiszę :]

Pozdrawiam

 

--edycja

To było do przewidzenia...

.uniform()

 

 

Edited by mr.suchy (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...