Jump to content

Nezobrazení bankovního spojení v mailu"


czsars

Recommended Posts

Nevíte někdo čím to ,že se mi nezobrazuje v mailu bankovní spojení?
Viz:

Vaše objednávka byla úspěšně vytvořena. Zboží bude odesláno jakmile obdržíme Vaši platbu na náš účet.

Platbu prosím zašlete pod uvedeným VS na náš účet:

Variabilní symbol (VS): 19
Částka k úhradě : 6 750,-

{bankwire_details} ???????? Tady je chyba ale nevím kde jí najít..

Objednávku si můžete zkontrolovat na našich stránkách v sekci "Historie objednávek " z Vašeho účtu kliknutím na "Můj účet". Jakmile bude vaše platba přijata, budete si moci z našich stránek stáhnout fakturu k této objednávce.

Link to comment
Share on other sites

Je to tam také viz

Dobrý den, {firstname} {lastname},

Vaše objednávka #{id_order} byla úspěšně zaznamenána a bude zaslána ihned po obdržení Vaší platby.
Všimněte si prosím, že jste zvolili platbu bankovním převodem.

Platbu prosím zašlete pod uvedeným VS na náš účet:

Variabilní symbol (VS): {id_order}

{bankwire_owner}

{bankwire_details}

Částka k úhradě je {total_paid}

Objednávku si můžete prohlédnout a fakturu si můžete stáhnout na našich stránkách v sekci "Historie objednávek " z Vašeho účtu kliknutím na "Můj účet" v našem e-shopu.

Děkujeme, že nakupujete v {shop_name}.

{shop_name} - {shop_url}

Link to comment
Share on other sites

zkus to přepsat na {bank_wire_details}

Nemohu se zrovna dostat na ftp abych to zkusil ale v DB je ta položka psaná takto

a jestli chceš využít i spodního rámečku v adminu (adresa účtu) tak musíš do mailu přidat ještě
BANK_WIRE_ADDRESS a celý zápis v bankwire.html by mohl vypadat takto

            
               Platbu prosím zašlete pod uvedeným VS na náš účet:



        Variabilní symbol (VS): {id_order}




               Majitel účtu: {bank_wire_owner}



               Detaily účtu: {bank_wire_details}



               Adresa účtu: {bank_wire_address}



               Částka k úhradě : {total_paid}

Link to comment
Share on other sites

To, že se objevují v emailu všechny proměnné ze šablony {...} znamená, že je v kódu nějaký problém a nedojde k náhradě proměnných hodnotami. Letmo jsem se díval a mail se odesílá pomocí metody Maill::Send(... $templateVars...), přičemž v $templateVars musí být ve chvíli volání hodnoty nahrazující {...}. Pokud tam jsou, tak je problém v tém metodě. Pokud tam nejsou, tak samozřejmě před jejím voláním.

Používá se tam jakási třída Swift_Plugin_Decorator, která má převzít hodnoty a použít je v mailu. Vidím to na poctivé ladění.

Link to comment
Share on other sites

To, že se objevují v emailu všechny proměnné ze šablony {...} znamená, že je v kódu nějaký problém a nedojde k náhradě proměnných hodnotami. Letmo jsem se díval a mail se odesílá pomocí metody Maill::Send(... $templateVars...), přičemž v $templateVars musí být ve chvíli volání hodnoty nahrazující {...}. Pokud tam jsou, tak je problém v tém metodě. Pokud tam nejsou, tak samozřejmě před jejím voláním.

Používá se tam jakási třída Swift_Plugin_Decorator, která má převzít hodnoty a použít je v mailu. Vidím to na poctivé ladění.


Na chybnou metodu odesílání bych nesázel jelikož se vše z DB kromě údajích o účtu odesílá jak má... spíš bude chybné volání jednotlivých polí.

EDIT: zkoušel jsem tu svou verzi a taky nefachá ještě je možnost že to chce napsat velkými písmeny
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...