Jump to content

nezobrazují se moduly v administraci


Ri-El

Recommended Posts

Ahoj,
právě jsem si nainstaloval na web Prestasshop 1.3.1 a když jsem chtěl vypnout některý moduly tak se mi v administraci nezobrazuje seznam všech těch modulů....když kliknu na positions tak tak se mi všechny ukážou ale normálně ne.....nevíte co stím?
děkuji

Link to comment
Share on other sites

Mne sa stalo podobne vcera, nahodil som modul productrating a v BO som nevidel ziadne moduly. Docital som sa ze treba stiahnut tento kontretny modul k mojej verzii PS1.3.1 .... zpociatku som sa tiez nalakal, ale nakoniec som nahodil tento modul pre 1.3.1 a uz je to ok. Skus ked tak nanovo znovu nahodit vsetky Moduly cez FTP...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...

To je jiná. Ri-El, příště by bylo dobré přidat screenshot. Pak by to bylo jasný hned. Žádný moduly se v seznamu nezobrazí, když je v některém z modulů chyba. Stalo se mi to mockrát při vývoji modulů.

Ahoj, to je můj případ, uploadoval jsem vadný modul a teď v BO vůbec žádné nevidím. Poradil bys jak tohle vyřešit? Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mám stejný problém, nezobrazují se moduly a nejdou ani nahrát. Nezobrazí se mi žádné moduly v Prestashopu 1.4. . Mám ho jako testovací prázdný eshop, čistá .instalace. Hostujiho v zahraničí.

Pokud generuji HTTP Acces, stále hlásí že je starý. (This will erase your old .htaccess file!)

Může někdo poradit? Díky.

ps. níže by měli být náhledy

post-287031-0-25523100-1320603022_thumb.jpg

post-287031-0-91550600-1320603027_thumb.jpg

post-287031-0-86150400-1320603032_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mám stejný problém, nezobrazují se moduly a nejdou ani nahrát. Nezobrazí se mi žádné moduly v Prestashopu 1.4. . Mám ho jako testovací prázdný eshop, čistá .instalace. Hostujiho v zahraničí.

Pokud generuji HTTP Acces, stále hlásí že je starý. (This will erase your old .htaccess file!)

Může někdo poradit? Díky.

ps. níže by měli být náhledy

 

1. Určitě ses nešťoural v Module.php?

2. Hlásí to, že ti smaže tvůj aktuální htaccess (starý) a nahradí ho novým (mladým).

Link to comment
Share on other sites

Ne nešťoural. Pokud kliknut na Tlačítko, stále se u htaccess zobrazuje stejná hláška. Zkoušel jsem jej přegenerovat, jelikož na jiním foru někdo psal, že mu to pomohlo se zobrazením modulů. Je nás víc (bylo), kdo má stejný problém

Jelikož se jedná o prázdnou instalaci, klidně tam někoho pustím se podívat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdravím mám problém mám prestu

1.3.2.3

a vše funguje ale když chci nahrát nový modul tak sice napíše ze se nahrál v pořádku a odfajfkuje se to ale v adminu není. Zkoušel jsem ho nahrát přes admin i přes FTP a stále to samé. Ostatní moduly jsou viditelné normálně jen nové se nepřidávají.

 

A také vím že je to mino téma, ale rozhodil se mi překlad některých bloků jen tím že jsem přepnul na původní origo šablonu a pak zpět na novou a od té doby mám část AJ a v překladu to nejde přeložit když tam napíšu u modulu překlad a dám uložit opět vše proběhne ale když se podívám zpět do překladu modulů tak jsou prázdná políčka, jako bych nic neudělal.

 

Můžete poradit budu velice vděčný.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...