Jump to content

Más mennyiségi egység bizonyos termékeknél


E.D.

Recommended Posts

Be lehet állítani más mennyiségi egységet egyes termékeknek? Vagy van erre kész modul?

Cégünk termékeinek jó részét méterben forgalmazza, nem darabra.

Azaz a vevő rendelhet pl 113 méter piros zsineget, meg 122 méter lila cérnát. Nincsenek előre meghatározott kiszerelések, azaz bármilyen mennyiségen rendelhet a vevő (akár fél métert is).

Külön jól jönne egy olyan megoldás (modul) ami megoldja, hogy a kosárba rakott 6 méter piros cérnát és a közvetlenül utána a kosárba rakott 4 méter piros cérnát ne adja össze a rendszer, hanem külön kezelje őket...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ha minden terméket méterben jelölsz meg akkor a termék oldal fordításánál a darabot írd át méterre. Külön megadni termékenként szerintem nem lehetséges. Persze a fél méteres eladást is át kell akkor gondolni, mivel fél egységet nem kezel a shop.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Biztosan valaki előbbre jár, a mennyiségi egység mennyiség lehetőséget keresem egy cikkre több kiszerelést kellene beállítanom minden kiszerelés külön termék?

Más: a csv-ből fellistázott termékre a főoldali kereső nem keres rá miért?

Mást a gyártók panelre ha rávezetem az egeret egyebek" felírat is megjeleneik hol tudom törölni?

Más a gyártóra kikellve hivatkozással be kellene hozni a termékeit hol kell ezt beállítanom, Megértő segítségeteket nagyon köszönöm. :bug:

Link to comment
Share on other sites

Biztosan valaki előbbre jár, a mennyiségi egység mennyiség lehetőséget keresem egy cikkre több kiszerelést kellene beállítanom minden kiszerelés külön termék?


Importnál a "Combinations" használatos erre...
De manuális termékfelvitelnél is a "Combinations" elenevezésű fület választod és ott a Group-nak "Kiszerelés"-t adsz meg, az "Attribute"-nál meg azt állítod be, hogy hány darabos a kiszerelés... Aztán klikk a közvetlenülalatta/mellette lévő "Add" gombra. Aztán beállítgatod lentebb a hozzá passzoló árakat, súlyokat, stb, végül: "Add this combination" gomb. És meg is jelenik az adott kombináció ezen gomb alatti táblázatban, ahol ellenőriheted, hogy minden jó e...
Link to comment
Share on other sites

Nagyon köszi EDi, már beállítottam de ügyesen töröltem mindent ugyhogy kezdem elölről a feltöltést és jobban vigyázok. A gondom hogy nem a termék mellett jelenik meg a kiszerelés ezért csalóka lehet egy ár de majd kiagyalom. konkrétan van egy olaj XL négy kiszerelése van 1L 5L 60L 205L a listás megjelenésnél csak egy ár látható, vagy mind a négyet önálló cikként kell felvinnem vagy büvészkedni kellene egy legördülö ablakot amely kiszereléstől függöen változtatja az árat és így lép tovább. de ez a jövő Ezt is nagyon köszönöm, biztosan kérdezek még 1 hete csinálom, kuyafuttában

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...