Jump to content

Magyar nyelv installálása


eadams

Recommended Posts

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
A program installálása megtörtént, azonban a magyar nyelvi file-ok feltöltésénél az alábbi problémáim vannak:
1, A Back Office >> Tools >> Languages menüpontban az add new gombra kattintva megadom a nevet (Magyar(hu)), iso kódot (hu) feltöltöm a zászlót, feltöltöm a no-image képet, és erre a következő hibaüzenete jön: error the Flag and No-Picture image fields are required. Mintha nem mutattam volna meg az elérési utat a képeknek.

2, A Back Office >> Tools >> Translations menüben pedig a magyar file (hu.gzip) feltöltésénél gyakorlatilag ugyanez a helyzet. Az import gombra kattintva a "no file selected" hibaüzenetet kapom.

Valamit át kellene az adatbázisban vagy a webtárhelyen állítanom esetleg? (megtettem a webtárhelyen- írási jogosultságok stb...)

Link to comment
Share on other sites

nekem gond volt az atw-vel. kérdezd meg, hogy náluk is vannak-e írási jogok a szerverükön, azokra a fájlokra, amit a presta előír. attól, hogy te beállítod az attributumot, még nem biztos, hogy náluk is engedélyezett

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Sziasztok

Segitségre lenne szükségem.
Valami miatt nem tudom a magyar nyelvű hu.gzip fájlt feltölteni a szerverre.

Van hozzáférésem a php.ini filehoz már mindent megpróbálta állítani amit tudtam de semmi eredmény .
Lehet valami írás jogosultság probléma lenne ?

A hibaüzenet :
1 error

archive cannot be extracted



Van valakinek valami ötlete ?

Köszönettel:
Gyuri

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Nálam ugyan ez volt a hiba, írtam a tárhelyszolgáltatónak, és ők tudták rvosolni, mivel hiányzott egy mappa ami a feltöltésekre szolgál. Szerintem te is lépj velük kapcsolatba.


Szia

Köszönöm a gyors segítséget :) Megpróbálok mindent.

Ha sikerül megírom a fejleményeket !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!
Szépen feltelepítette a magyar nyelvi filet, de a fejlécben a catalog stb mind-mind maradtak angolok.
Azt hogyan tudom magyarítani?

Ill. van arra lehetőség, hogy az adminban bele nyúljak a nyelvi fileba?

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ha nyelv telepítésekor error-t ír mert (zászló ikon, hiányzik, pedig megdtad, stb) csak annyi a dolgod, hogy a tárhelyen a fő mappába (nálam csak így: /tmp) hozz létre egy tmp nevü mappát. minden menni fog utána, bevszi a .gzip cuccokat is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...