Jump to content

Jak dodać w mailu potwierdzającym zamówinie kod paczkomatu


Daria

Recommended Posts

Cześć,

czy ktoś może mi podpowiedzieć jak w mailu z potwierdzeniem zamówienia dodać kod paczkomatu w przypadku gdy wybraną metodą transportu jest InPost?

Aktualnie wygląda to tak

image.png.2d5ff0617c1d3750795707fb14b1e17b.png

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę

Daria

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po co dodawać kody w module?

Przecież w momencie, jak zarezerwujesz numer przesyłki, Inpost automatycznie wysyła powiadomienie na email klienta, w którym zawsze jest link do śledzenia przesyłki.

Po wejściu na ten link klient zobaczy aktualny status, musisz tylko uważać, żeby  za długo nie wisiał komunikat że wygenerowano etykietę ale kurier nie otrzymał przesyłki.

 

Dlatego trzeba uważać w dostępnością produktów,  których nie masz na magazynie.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

A ja bym chciała wiedzieć jak dodać taki adres paczkomatu. 

Nie raz zdarzyło mi się dostać maila od klienta, prawie od razu po złożeniu zamówienia, że nie wiedzą czy na pewno wybrali dobry paczkomat, gdyż ich wybór nie był widoczny nigdzie indziej, jak tylko w formularzu wyboru sposobu dostawy. I w takim mailu wypisują na jaki adres paczkomatu wysłać paczkę, w razie gdyby nie wybrali żadnego (co nie jest możliwe) lub niechcący nie ten, co by chcieli. 

Etykiety nie generują mi się automatycznie, więc Klient nie dostaje maila od Inpost z automatu, ale dopiero kiedy taką paczkę naszykuję. Problemem może być złożenie zamówienia w późny piątek, i generowanie etykiety dopiero w poniedziałek.

Poza tym uważam, że w mailu potwierdzającym zamówienie powinny być wszystkie dane istotne dla zamówienia, w tym również adres punktu, na jaki przyjdzie paczka!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...