Jump to content

Moduł z addons.prestashop - przekręt?


Digiteo

Recommended Posts

Witam,

Sytuacja wygląda następująco:

1) Kupiłem moduł bez opcji Zen
2) Korzystałem przez 12+ miesięcy bez problemów
3) Konieczne były prace na sklepie, w tym przeinstalowanie niektórych modułów
4) Zalogowałem się, i pobrałem nowszą wersję modułu (ostatnia wersja jaka mi przysługiwała, czyli sprzed 9 miesięcy), starszej wersji nie ma.
5) Po zainstalowaniu, okazało się że moduł jest totalnie bezużyteczny (wysypuje waluty, nie można zapisać konfiguracji - ogólnie totalnie bezuzyteczny
6) Napisałem do wydawcy - odpisał, że doskonale wie o tych błędach i że wszystkie zostały wyeliminowane w nowszych wersjach, i że muszę kupić moduł jeszcze raz

Przecież do zakrawa na kpinę! Zapłaciłem za moduł, który miał coś robić, a w chwili obecnej tego nie robi. Ja rozumiem Zen, wsparcie, aktualizacje itd, ale ja nie oczekuję wodotrysków i nowych cudownych funkcji w nowej wersji - ja po prostu chciałbym korzystać z tego za co zapłaciłem. To jest chore - moduł odpowiada za ustalenie dodatkowych marży na sklepie, wyłączyć go nie mogę bo ceny się posypią, z drugiej strony jak moduł jest włączony to waluty się nie przeliczają (zmienia się symbol ale wartość zostaje taka jak w walucie podstawowej). I tak źle i tak nie dobrze.

Czy wy uważacie, że takie akcje są fair w stosunku do kupującego? Bo ja moduł kupiłem po raz drugi, ale czuję się wydymany w cztery litery. Support Presty na czacie odpisał, że wszystko jest OK. Czyli co, regularne wypuszczanie wersji z krytycznym błędem i naciąganie klientów bez wsparcia na ponowny zakup modułu? Brzmi jak plan!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...