Jump to content

1.7.2.4 - Produkt z kombinacjami - Nie można usunąć kombinacji


rmx333

Recommended Posts

Witam, mam zainstalowany PrestaShop: 1.7.2.4, próbuje wykonać prostą czynność dodania produktu z dowolną kombinacją. Dodaje produkt, wpisuje tytuł, zaznaczam produkt z kombinacjami, dodaje kombinację ale zrobiłem błąd próbuję usunąć kombinację i dodać od nowa i niestety nie ma możliwości usunięcia kombinacji, wyskakuje komunikat czy jestem pewien usunięcia klikam TAK, kombinacja zostaje.

Przy próbie poprawienia np. zmiana koloru czy rozmiaru - w sumie nie próba bo takiej opcji nie ma? Czy 1.7 jest naprawdę tak nie dopracowana że nic nie działa ?

Dodam jeszcze że po próbie usunięcia kombinacji nie ma możliwości zapisać produktu, trzeba odświeżyć stronę. Problem ten sam na dwóch instalacjach PS.

Link to comment
Share on other sites

W twojej wersji presty, a nawet w najnowszej 1.7.3 występuje ten błąd. Nie można usunąć raz dodanej kombinacji, trzeba na nowo dodawać produkt lub grzebać w bazie danych i tam usunąć kombinację

Link to comment
Share on other sites

On 14.03.2018 at 4:02 PM, tomputer said:

Miałem podobny przypadek u mnie pomogło dodanie:


<Limit GET POST PUT DELETE>

  Allow from all

</Limit>

do .htaccess

Niestety nic to nie zmienia.

Kombinacje można szybko usunąć zmieniając typ produktu na "Prosty produkt".  Nie jest to jednak rozwiązanie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...