Jump to content

Čeština - modul počasí


salvare

Recommended Posts

Stáhnul jsem si modul Weather http://www.prestastore.com/front-office-features/426-front-office-features-weather--meteo.html
A hází mi to u něj chybu v popisech počasí

--------------------------------------------------------------------------------


Mo¾nost de¹tì
Nejnižší: 5°
Nejvyšší: 16°

èt
Èásteènì oblaèno
Nejnižší: 22°
Nejvyšší: 34°


Nevíte co s tim?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Hmmmmm.... to uz jsem zkoumal... Tim to nebude.... Nejsem kovany PHPkar ale jde o nejaky problem v tom PHP scriptu s tou upravou na ceske znaky , ktery je o neco vyse tady ke stazeni, neni z toho patrne do jake verze Presty to je ... Ja mam 1.3.2.3.... Bohuzel jsem nepostrehnul co maji ti kolegove, kterym to funguje...

Link to comment
Share on other sites

OK... Definuji... :-) Na prave strane v sablone frontendu et-black-v1-2 uplne zmizi cely pravy blok s instalovanymi moduly, proporce stranky zustavaji zachovany (tedy bez posuvniku v prohlizeci) ..... Nikde jinde nic nikam neuhyba ani se neradi jinam..... Pokud vratim na puvodni misto nazpet puvodni script je opet vse v poradku..... Nikde se neobjevuje zadna chybova hlaska...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hmmm. tak jsem ten modul dlesi dobu ted nepouzival ale rozhodnul jsem se to oprasita dnes nejak vyresit.... Prosel jsem to cele znovu a vse prekontroloval.... Ten problem to dela porad ale nikde v zadnem z logu to nic nepise ohledne nejake chyby... Proste jenom zmizi vsechny ty polozky, tedy cely ten sloupec na prave strane v sablone....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...