Jump to content

Hosting IGNUM - problém


xtechnik

Recommended Posts

Zdar chachaři,
dělám eshop pro zákazníka, ale mám jeden problém za druhým - virtuální server je hostovaný na IGNUM.CZ
Při přidávání jazyka vypíše chyby o neexistujících souborech atd (viz screeny) přestože uváděné soubory existují, když chci importovat jazykový balíček (cs.gzip) tak není možno rozbalit.
Nějak s IGNUM vázne komunikace, stále se vymlouvají, že vlastníkem souborl je instalátor shopu, proto se soubory nemohu manipulovat atd bla bla bla a že mi nastaví práva 777 abych mohl manipulovat se vším, co potřebuju. Tohle mi slíbili už 4krát, dodnes nic nefunguje jak má...
Má někdo zkušenosti s IGNUM?

29264_lWQvjsyJ7fYOsqPQgTtS_t

Link to comment
Share on other sites

a co kdyby si ten gzip rozbalil a nakopiroval ho rozbalenej z pc rucne?Ale predtim zkus pokud ty soubory fyzicky vidis na ftp nakej znich smazat kdyz ti to nedovoli pravdepodobne ho ani nepřepíšeš!Pak to zavisí na tom co vyroběj u poskytovatele, ale pokud to je virtuální server pak nejak nechapu proc do nej nemas jakože přístup aby sis mohl nakonfigurovat co je potřeba...asi to bude jen beznej hosting a ne VPS server...

Link to comment
Share on other sites

to vim taky, ze kdyz ho nesmazu, tak ho ani neprepisu.. a samozrejme to nejde. Poskytovatel hostingu mi dnes sdelil krasnou odpoved - vlastnikem souboru je instalator - kontaktujte vyrobce eshopu, aby zmenil instalacni postup e-shopu. Banda de**lu.....

Link to comment
Share on other sites

Máš k dispozici výstup z phpinfo()? Díval jsem se do AdminLanguages.php a tam je označení souborů načerveno řešeno PHP funkcí file_exists. V manuálu této funkce je psáno, že:

This function returns FALSE for files inaccessible due to safe mode restrictions. However these files still can be included if they are located in safe_mode_include_dir.

Takže by mohl být problém se safe_mode u hostingu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...