Jump to content

KURULUMDA install dosyasının içindeki Languages Manager.php dosyasında 7. satırda hata olduğundan dolayı kurulum yapamıyorum

sentalis

Recommended Posts

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /home/admin/domains/onlinexalisveris.com/public_html/install/classes/LanguagesManager.php on line 7

hata bu www.onlinexalisveris.com/install dediğimde bu problem ile karşılaşıyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /home/admin/domains/onlinexalisveris.com/public_html/install/classes/LanguagesManager.php on line 7

aynı sorun hala devam etmekte söylemiş olduğunuzu yaptığım halde

Merhaba,

senin serverin php sürümü PHP4mü yoksa PHP5mi? Bundanda olabilir. PrestaShop icin PHP sürümü 5 veya üstü olmasi gerekiyor. PHPsürümünü 4den 5 nasil yükseltecegini bilmiyorsan, sunucuna rica et 5e yükseltsin.

Kolay gelsin...

Merhaba,
ellimden geldigince yardimci olmaya calisirim. Fakat olayi anlamis degilim, kendim kac defa denedim ve daima basarili kurulum saglaniyor. Mutlaka bir yerde bir eksigin vardir.

Lütfen BURDAN kurulum kilavuzunu indir (10 sayfa) ve yazanlari aynen uygula.

Yine sorun olursa buraya yazarsin.

Kolay gelsin...

Aynı şekilde yapıyorum olmuyor çıldıracağım valla cuteftp ile bağlanıp tüm dosyaları atıyorum sonra yazma izinlerini veriyorum yine aynı hatayı veriyor sürekli aynı hata ve ayrıca o hatanın anlamı dosyanın içinde 7. satırda yazılım hatası değilmi ben mi yanlış anlıyorum çözemedim özellikle bütün dosyalara yazma izni verdim en sonunda oda olmadı valla başka yapacak bişeyim kalmadı isterseniz bir de siz bakın ftp den siz deneyin

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...