Jump to content

Instalacja Prestashop 1.7.3 problem z PL


addd

Recommended Posts

Czy ktoś próbował instalować 1.7.3 po polsku lub w jakimkolwiek innym języku? Generalnie jest tak że instalator pyta o język instalacji wybiera się język i nie ładuje tego języka. Ale to nie jest problem. Można przejść przez instalacje po en. Problem jest, że i Panel i sklep jest po angielsku pomimo, że wyświetla ustawieniach, że jest po polsku. Próbowałam wejść w tłumaczenia, bo pomyslałam sobie, że jest tak słabo przetłumaczony, ale wchodząc do tłumaczeń wysypuje się. 

Czy ktoś ma podobne doświadczenia czy to u mnie jest jakiś problem? Dodam że wersja 1.7.2.4 działa bez problemu na tym samym serwerze.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh........to samo co u was. Wszystko po angielsku mimo wybrania pl. Jak wchodze w tłumaczenie BO pl to krzyczy że nie ma plików.

 

DODATKOWE INFO:

Panowie...zrobiłem instalacje jeszcze raz i poszło - jest język polski. Nie wiem czy ma to jakiś związek z pierwszą sytuacją ale zrobiłem inaczej 2 rzeczy.

1. Zrobiłem to pod firefoxem. Za pierwszym razem chrome. Myśle jednak że to bez znaczenia.

2. Ogólnie ustawienia podczas instalacji wpisałem takie same ALE jak wyskoczył wybór języka to mimo że wybrał mi instalator sam język polski to zmienilem ustawienie ręcznie na "english" i potem znowu na polski. W efekcie cała instalacja była po polsku i BO tez jest już po polsku.

 

Edited by kerami82 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...