Jump to content

Barvy modulu


spen

Recommended Posts

Zdravim, chtel jsem se zeptat, kde zmenit barvy modulu. Koukal jsem se, ze v global.css adresari themes/prestashop a taky themes/fennecs (to je moje themes) jsou na prvnich radcich kody barev, ale az jsem to menil jak jsem chtel, nic se nedelo. Pochopitelne jsem si vymazal i cookie apod, abych to videl, zda byla zmena a nic. Muze mi nekde poradit, kde zmenit barvy modulu? Dekuji

Link to comment
Share on other sites

ty barvy modulu na prvnich radcich v global.css jsou jen souhrn barev pouzitych v celem tematu, jako kdyz roztrhnes obal od cokolady a tam jsou barvy, ktere byly pouzity pri jeho tisku, s tema nic nezmenis, musis jit po nazvech trid jednotlivych prvku modulu ktery te zajima, vubec nejsnaz to najdes kdyz si v prohlizeci na strance obchodu das zobrazit zdrojovy kod, najdes si prislusnou cast kodu patrici k modulu ktery te zajima, podivas se jaky ma nejaky z jeho prvku nazev css tridy a tu si pak najdes v css souboru, pripadne jak rika kolega kdyz je to obrazek tak menis obrazek

Link to comment
Share on other sites

Me to taky nenapadlo, ani se nejak nechtelo, doted cele roky pouzivam jen "Zobrazit zdrojovy kod stranky" coz je obsazeno v prohlizeci bez stahovani doplnku a staci to, pokud nemuzes dohledat kod prislusneho modulu, tak proste jen oznac mysi text modulu, kdyz nebude zbyti tak klidne i s kusem jeho okoli, klikni na to pravym a dej "Zobrazit kod vyberu". S tim obrazkem, klikni na obrazek pravym a dej vlastnosti, "nazevobrazku.jpg" kopiruj do schranky a hledej ho v css >D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

V global.css môžeš nadefinovať vela vecí, aj farbu alebo obrázok pozadia, aj pod modulami, externé moduly sa menia v príslušnom adresári s modulom, Farba je tvorena buď hex kodom farby, alebo farebným obrázkom , ktorý sa dá upraviť, prípadne zadať vlastnú cestu ku zdroji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...