Jump to content

Wiadomości wysyłane do klientów jak dodać zmienną


Karol_K_

Recommended Posts

ale.... co to by niby mialo byc dla kontrolera? cozko powiedziec co i gdzie wstawiles... ale na pewno da sie powiedziec, ze taka metoda "nic nie wiem, kombinuje" moze i jest dobra, bo cos kombinujesz i nie czeaksz na gotowca, to sie ceni, ale... co by to mialo byc? ze co $product = 1 ? ogolnie rzecz ujmujac zmienna $product kest tablica (array) zawierajaca wszlekie zmienne produktu: cena, nazwa, opis, id...... i co by nagle mialo sie z tym "1" zrobic wg tego?

 

jak przeanalizujesz kontroler to znajdziesz tam w sumie wiekszosc maili z odnosnikami wysylanych zmiennych w formie {product} {is_order}..... i te, nazwijmy to "szablonu zmiennej" mozesz uzywac w maliu, jednak ten szablon mam przypisana jakas wartosc, ktora wczesniej jest zadeklarowana.

 

teraz, musisz namierzyc swojego maila (jego szablon) do niego skierowac wlasnie taki "szablon zmiennej", ktora wczesniej zadeklarujesz

Link to comment
Share on other sites

w którym miejscu są kontrolery dotyczące plików ? \mails\pl\order_conf.html  i  /mails/pl/shipped.html

Chciałbym aby kontrolery które działają w pliku \mails\pl\order_conf.html  działały w pliku /mails/pl/shipped.html to by mi wystarczyło.

 

\controllers\admin ?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...