Jump to content

Obchodní podmínky


czaka

Recommended Posts

  • 3 months later...

Ahoj mám dotaz k Obchodním podmínkám. Já šikula jsem si vymazal přednastavený odkaz na "Obchodní podmínky". A i když jsem si je tam pak doplnil, mají ID 11 a při příkazu "čti" u vyplnění objednávky, kdy zákazník musí souhlasit s podmínkami, se mi zobrazí vysvětlené okno s chybou. Dá se někde nastavit správná cesta k tomuto vyobrazení, nebo dá se někde změnit ID obchodních podmínek zase na "3" ??? Dík za info

Link to comment
Share on other sites

@mape: no ja bych to osobne hledal primo v databazi a odhaduju ze tam bude sloupecek neco jako Deleted, kde kdyz hodnotu z 1 zmenis na 0, tak to zase uvidis v BO

jinak proc nutis zakazniky souhlasit s tvyma podminkama, stejne tak i tak plati co mas uvedeno na strankach, pokud to neni v rozporu s obchodnim/zivnostenskym zakonikem - coz i kdybys je nutil to odklikavat tak by to stejne neplatilo

Link to comment
Share on other sites

Odpověď pro dotaz uživatele MAPE:

Otevři si šablonu soubor order-carier.tpl . Ten najdeš přes FTP v themes/prestashop a v tomto souboru najdi řádek:

{l s='I agree with the terms of service and I adhere to them unconditionally.'}

a v tomto řádku změň na id_cms=11

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jistě, konkrétně tedy id_cms=7

Ale nevim kam to mam přesně vložit. Vložil bych to asi do a href="{$link_conditions}" misto $link_conditions, ale vubec nevim. Tohle mi dělal kámoš, kterej je teď mimo a musim si poradit sam. Takže prosím trochu polopatě, ideálně po lžičkách.

Nevšiml jsem si, že už tu jeden topic je a tak jsem založil novej. Jde ten novej nějak smazat? Je tu zbytečnej.

Link to comment
Share on other sites

Počítám, že maš verzi 1.3 a vyšší, tedy najdi soubor order.php přes nějaký FTP manažer (např.: Total Commander), otevři ten soubor pomocí nějakého editoru (například PSPad) na řádku 377 změň toto:

$cms = new CMS(3, intval($cookie->id_lang));



na toto:

$cms = new CMS(7, intval($cookie->id_lang));



A uzavři původní topic přidáním [Vyřešeno].

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...