Jump to content
  • 0

Logowanie do panela administracyjnego


andr_w

Question

Zainstalowałem na localhoscie najnowszą wersję PS 1.7.2 i mam problem z zalogowaniem do panela administracyjnego.

Wiem, może laickie pytanie, ale co mam wpisać w pasku adresu, aby się zalogować.

Probowałem localhost/mojkatalog/admin, ale niestety nie pokazuje się okno logowania.

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam.

Ja, aby się zalogować, muszę w pasku adresu wpisać:

http://..../adminXXXXXXXXX/index.php?controller=AdminDashboard&token=XXXXXXXXXX

Wtedy pokazuje się okno logowania. Tam wpisuję jako login adres e-mail, podany podczas instalacji. Hasło przychodzi na e-maila.

W Prescie 1.6 było prościej i logiczniej. Przeciętny użytkownik mógł bez problemu opanować zaplecze sklepu. Że o Presta 1.5 nie wspomnę.

W 1.7 poszło to jakoś w złym kierunku, moim zdaniem. PrestaShop niby darmowy ale do obsługi trzeba już o wiele większej wiedzy "tajemnej".

Chętnie też bym się dowiedział jak uprościć proces logowania, bo przecież nie sposób zapamiętać taki długi wiersz do wklepania.

Oczywiście robię to metodą Ctrl_C / Ctrl_V.

Edited by endriu107
Usunięto wrażliwe dane (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

@tojawa po pierwsze nie podawaj w ten sposób danych to że usunąłeś domenę z tekstu nie oznacza że została usunięta z hiperłącza, tak samo token nie powinien być podawany ;)

Po drugie logujesz się na serwer odszukujesz folder z nazwą logowanie typu adminXXXXXX klikasz na niego żeby edytować jego nazwę zmieniasz na dowolną np. na: panel i od teraz masz adres logowania domenasklepu.pl/panel.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witajcie trafiłem na ten temat ponieważ po poprawnej instalacji prestashop na kompatybilnym serwerze (proces instalacji sprawdza czy serwer spełnia wymagania)  nie mogę skorzystać z panelu administracyjnego po prostu się nie wczytuje (biała strona). Sprawdziłem na serwerze przez FTP folder administracyjny to /admin , podjąłem próbę zmiany nazwy na panel ale to nie pomaga w czy może być problem, proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...