Jump to content

W jaki sposób PS generuje contact-form - edycja kolejności divów


limera1n

Recommended Posts

Motyw domyślny - PS 1.6

Wie ktoś jaki plik jest odpowiedzialny za generowanie strony z formularzem kontaktowym? (nie contact-form.tpl)

Wszędzie na sklepie jest dobrze tylko na formularzu kontaktowym stopka (header-container) wkleja mi się do "collumns" przez co jest ucięta.

Muszę przenieść diva ze stopką jeden poziom wyżej do "page". Z uwagi na to że tylko na tej jednej podstronie jest problem myślę że jest od tego jakiś osobny PHP. Wie ktoś coś na ten temat?

Jeśli nie w plikach to może gdzieś w bazie jest taki szablon?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, jeszcze raz:

Jest podstrona z formularzem kontaktowym, po kliknięciu w "konakt z nami"

Tam jest formularz i mapa, i na tej podstronie jest stopka, taka sama jak wszędzie TYLKO ŻE

  • Wszędzie indziej a stornie układ html wygląda tak że mamy diva z id PAGE i w nim 3 divy główne czyli header, kolumny, stopka
  • A na tej podstronie z kontaktem mam inaczej, jest div z id PAGE ale tylko 2 divy w nim - header i kolumny. Stopka została "wciągnięta" do kolumn. I to tylko na tej podstronie.

Rozwiązałem ten problem JSem, ale i tak w sumie jestem ciekaw gdzie można zedytować to prawidłowo

Link to comment
Share on other sites

nie wiem dalej czy porpawnie rozumuje, bo zasadniczo to w standardzie 1.6 nie bylo mapy w kontakcie.... ale mniejsza. jezlei masz "wciagnieta" jaka kolumne, blok, diva itp. tylko na jednej stornie to znaczy ewidentnie, ze ktorys div na tej stronie nie jest poprawnie zamkniety, czyli brakuje zamkniecia diva i dlatego kolejny blok jest pochlaniany i to on zamyka. przegladnij poprawki w contact-form i tam zlokalizuje nie zamknietego div.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...