en Jump to content
radekquadro

poszukiwany rozbudowany moduł atrybutów

Recommended Posts

Witam,

szukam modułu który pozwoli mi rozbudowac atrybuty produktu tak jak mniej wiecej jest to tutaj

https://www.boconcept.com/pl-pl/osaka/4330042GB295091.html?cgid=sofas-2seatersofas

strona również dotyczy mebli tapicerowanych i nie chodzi konkretnie, aby po wyborze tkaniny zmieniało się zdjęcie, lecz o to, ze gdy klika się w np. "wybierz tkanine" wyświetlają się dostępne dla danego produktu tkaniny i zostają przypisane do produkty który znajdzie się w  koszyku.

Przy małej ilości możliwych kombinacji sama presta da radę to zrobić (nie zarzynając serwera). Przy bardzo rozbudowanych panelach potrzebujesz modułu Attribute Wizard.

Innych sensownych opcji nie ma jeśli chodzi o atrybuty do presty.

Witam posiada ktoś jakąś stronkę na której wdrożona jest wersja Pro ponieważ jestem zainteresowany zakupem, niestety demo nie wyjaśnia mi wszystkiego :/

Wersja PRO daje możliwość tworzenia tysięcy kombinacje bez zbytnio dużego obciążenia serwera ponieważ są tworzone w inny sposób niż standardowo. Dodatkowo można w inny sposób wyświetlić atrybuty niż w standardowy sposób.

5 godzin temu, wolfen1223 napisał:

@endriu107 jesteś mi w stanie powiedzieć czy w wersji PRO zmieniają się zdjęcia tak jak w standardowych kombinacjach w presta?

Nie zmieniają się. Są dodawane jako osobne pozycje nie oddziałujące na siebie. Przykład masz tuta : fotoporcelana.net

Wersja Pro jest do presty 1.6.xxx wersja bez Pro w nazwie do 1.7.xx. Twórca modułu ten sam.

To może jest mi ktoś z wstanie podpowiedzieć jak dodać do jednego produktu (mebla dziecięcego) 6 kolorów 137 grafik 3 rodzaje materacy i 8 rozmiarów ?? Albo jeszcze inaczej jakieś pomysły żeby to było proste i intuicyjne dla klienta? Dodam tylko że motyw nie zawsze jest taki sam na różnych mebelkach... na jednym jest całość a na drugim może być tylko jakaś część tego motywu.

dzieki za pomoc. mam jeszcze jeden problem. nie umiem zmienic w kodzie aby text byl w jednej linii, tzn nazwa i cena, z tym że nazwa na lewo a cena na prawo:

strona http://voiv7.voi.com.pl/

chodzi o miniatury produktów

{block name='product_name'}
            <a href="{$product.link|escape:'html'}" class="product-name" style="text-align: left; display:inline; color:#000;">{$product.name|escape:'html':'UTF-8'}</a>
      {/block}
      {if !$configuration.is_catalog}
            {block name='product_price_and_shipping'}
                {if $product.show_price}
                  <div class="content_price" style="text-align: right; display:inline-block; right:0;">
                    {if $product.has_discount}
                      {hook h='displayProductPriceBlock' product=$product type="old_price"}
                      <span class="old price">{$product.regular_price}</span>
                    {/if}
                    <span class="price new" style="text-align: right; color:#000; font-weight:bold;">
                    {hook h='displayProductPriceBlock' product=$product type="before_price"}
                    {$product.price}</span>

{* {hook h='displayProductPriceBlock' product=$product type='unit_price'} *}

{hook h='displayProductPriceBlock' product=$product type='weight'}
                  </div>
                {/if}
            {/block

jasnowidza szukasz?

sorka, ale niby jak mialbym teraz pomoc? podaj linka, zeby mozna bylo zobaczyc co tam masz jeszcze w stylach ponadawane, moze masz jakis width itp..

a tak w sumie to na partyzanta wyskoczylem z tymi float.... o wiele profesjonalniej byloby uzyc tuitaj kolumn boostrampa. nadaj sobie divy dla poszczegolnych elementow (nazwa, cena) i wrzuc w lewa np."col-sm-12 col-md-8" a w cene "col-sm-12 col-md-4", kontenerowi nadaj "row" i bedzie ci sie samo ukladalo wedle uznania. tylko wtedu ze styli usun elementy odpowiadajace o nadgorne pozycjonowanie tych elementow.