Jump to content

ionCUBE TPL


vader

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuje zakodować pliki templatki TPL z prestashop. Mam zainstalowany ionCUBE i działa z plikami php, ale mimo że czytałem starą wersję instrukcji do kodowania plików TPL to niestety w obecnej wersji presty mi nie działa. Może ktoś próbował?! Konkretnie chodzi mi jeszcze o wersje 1.6 presty.

 

Edited by vader (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym zakodować pliki szablonu sklepu, czyli .tpl. O ile nie mam problemu z zakodowaniem plików .php. bo tutaj wszystko działa, to po zakodowaniu plików szablonu niestety sklep wyświetla białą stronę. Z tego co wiem trzeba w kodzie w smarty dokonać kilku modyfikacji. Dopisać kilka bibliotek, je również zakodować tym samym kluczem (wg tych samych ustawień) co pliki .tpl. Niestety instrukcja na stronie ioncube ma kilka lat a oprogramowanie się ciągle zmienia. Nie mogę znaleźć nic nowszego, żadnej podpowiedzi. Szukałem wśród programistów, naprawdę dobrych, ale tego tematu nie chcą ruszyć. Również szukałem pomocy na serwisie oferia, ale bez komentarza na ten temat. Sami naciągacze. Walczę z tym już od kilku miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Chcesz sprzedawać kodowane szablony? 

 

Offtopic:

Za te lata które działam z prestą pamiętam tylko jedną sytuację kiedy ktoś chciał abym wdrożył kupny szablon i w nim nic nie zmienił, wszystkie inne wdrożenia kupnych szablonów służyły raczej jako baza pod przeróbki. Mam nadzieję że twój szablon ma bardzo rozbudowany konfigurator który daje tysiące opcji inaczej nikt z wdrożeniowców go nie poleci i nie będzie chciał stosować. Tak jak z pierwszymi modułami od x13 które były mocno kodowane ioncube, w zasadzie oprócz modułów na api typu allegro mało kto poleca ich pozostałe moduły tu na forum. Powód? Jako wdrożeniowiec chce mieć możliwość edycji pod wymagania klienta jeśli nie mam to klient będzie miał pretensje do mnie że zapłacił za coś i teraz trzeba płacić ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja napisałem że chcę sprzedawać kodowane szablony?! Nie chcę sprzedawać. Nie zajmuje się tym. Nie jest to w ogóle moja branża. Chcę zakodować swój szablon. Nie będzie udostępniany i odsprzedawany. Strona jest na serwerze dedykowanym także teoretycznie nikt nie ma do niej dostępu. Mimo to potrzebuje go zakodować.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...