Jump to content
tcq

Problem z menu w wersji mobilnej

Recommended Posts

Mili Państwo,
Mam problem z menu głównym w sklepie w wersji mobilnej na telefonach. Występuje na iOS jak i Androidzie. Przeszukałem internet i nie znalazłem podobnego przypadku.
Otóż na komputerach wszystko jet ok, topmenu wyświetla się i działa prawidłowo. Niestety po kliknięciu w Katalog na ekranie telefonów menu zwyczajnie się nie otwiera. Reakcja na kliknięcie jest, przycisk zmienia display z "none" na "block", ale nie wczytuje linków.
Czy ma ktoś pomysł?

Edited by tcq (see edit history)

ogolnie menuy sie nie buduje, masz czysty <ul>, musisz sprawddzic co sie dzieje z budowa tego menu, najprawdopodobniej jakeis bledu w blocktopmenu (chyba, ze uzywasz jakeigos niestandardowego menu). szukaj w plikach 'ma-mobilemenu' bo takie ma id to menu, i sprawdz co sie dookola dzieje

Edited by design4VIP (see edit history)

Sprawdź głębokość kategorii w module blok kategorii czy nie masz przypadkiem ustawionej wartości na 1. Zmień na 0 i powinno działać;)

[SOLVED]

Piter17,

Geniusz :D Faktycznie wartość głębokości wynosiła 1. Nie wpadł bym na to bo... nie zaglądałem do tego moduł od dawna, a wcześniej działało :rolleyes:

Bardzo dziękuję za pomoc! Okazuje się, że spędzenia całego dnia nad przeszukiwaniem kodu było bez sensu - wystarczyło zapytać :D

On 2/8/2018 at 8:43 AM, tcq said:

[SOLVED]

Piter17,

Geniusz :D Faktycznie wartość głębokości wynosiła 1. Nie wpadł bym na to bo... nie zaglądałem do tego moduł od dawna, a wcześniej działało :rolleyes:

Bardzo dziękuję za pomoc! Okazuje się, że spędzenia całego dnia nad przeszukiwaniem kodu było bez sensu - wystarczyło zapytać :D

Piter i TCQ zwracam sie do was z prośba o pomoc, problem mam ten sam tj. menu w wersji mobilnej nie chce się wyświetlać, jak obrócę tel na landscape a potem znowu portrait to działa. Lecz po ponownym załadowaniu str to samo. Proszę pokierujcie mnie krok po kroku co mam zrobić. Podaje link do sklepu

zakupydladomu.pl

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Witam

Mam podobny problem. Wersja prestashop 1.7.6.0. Menu w wersji mobilnej wyświetla tylko 3 kategorie, czyli brakuje 20. Niestety firma, która miała wykonać sklep po otrzymaniu pieniędzy nie podejmuje się wnieść tej poprawki. Nie jest to wina serwera, bo sklep testowy działa poprawnie i wyświetla wszystkie kategorie na smartfonie. Zmiana 0 i 1 w module kategorii nie przyniosła rozwiązania problemu.