Jump to content
  • 0

Dlaczego moduł PayPal robi non stop XHR podczas przeglądania produktu


hakeryk2

Question

Mam takie pytanie odnośnie modułu PayPala - dlaczego on cały czas odpytuje przeglądaną stronę z produktem - tuż po załadowaniu i zawsze po zmianie kombinacji ajaxem? Odpytuje o quantity, id_product i id_product_attribute ale nie jest to potrzebne do zrealizowania zamówienia. Zakomentowanie całej zawartości pliku /modules/paypal/express_checkout/ajax.php sprawia, że dalej requesty są słane ale już krótsze. Co zrobić by te requesty w ogóle nie były wysyłane?

Po co to w ogóle jest potrzebne? Jest to średnio 300 ms i zwiększa czas ładowania by uzyskać odpowiedź "1" a samo zapytanie tworzy nowy obiekt produktu itp. Da się gdzieś to przyblokować?

Edited by hakeryk2 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ok, ogarnąłem o co chodzi.

Moduł Paypal ten pseudo oficjalny dodaje hook gdzieś tam który wyłączyłem/usunąłem bo denerwował mnie ten przycisk do paypala. Do tego zaczepu istnieje  funkcja w pliku paypal\views\js\paypal.js function displayExpressCheckoutShortcut() którą wystarczy na początku dodać jako return false i po problemie, ponieważ ma ona pokazywać pole do przejścia do szybkich płatności i szybszej finalizacji zamówienia.

Ah, od razu mniej requestów :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...