Jump to content

Del vezeju


ypsilionis

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Na va, susitvarkiau su problema ( Beje martin18 galejai ir pasidalinti informacija ;) )
Tai va :

1. Einam i Shipping->Price Ranges , ir nustatom kainu ribas. Pas mane nuo 0 iki 10000Lt (cia kaip supratau kai kaina bus tokia, tai tas kurjeris isirinks automatiskai). Man teko daryti Add New , nes nebuvo jokiu irasu isvis tenais

2. Spaudziam Shipping , ir skrolinam zemyn - ten kur "Mokesčiai pagal vežėją, geografinę zoną ir ribas", jeigu ten anksciau pas jumis buvo tuscia , dabar turi atsirasti lentele su nuliukais, kur galit keisti kainas pristatymo. Taigi galima arba siap Save paspausti, arba kazka pakoreguoti ir paskui SAVE.

Tas padejo man issprest problema.

PS - Kartais uztenka tik 2 zingsnio jei Price Ranges nustatytas.
PPS- Angliskai galit pagooglint "There are no carriers available that will deliver to this address!" ir pirmi 2-3 rezultatai duos jums atsakymus ;)

Sekmes ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Dar buna problemu, jei adresas nepriklauso tai paciai zonai, kaip ir vezejas. Kainu ruoza siulau padaryti ne nuo 0 - Presta pyksta, padarykit nuo 0.01, jei jau norisi to nulio arba didesnes reiksmes. O cia paskutiniu metu jau uz kiekviena pirstelejima pinigu visi aplink nori.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...