Jump to content

při instalaci bílá obrazovka


Wooday

Recommended Posts

Zdravím, měl bych dotaz ohledně instalace

nahrál jsem si na FTP, unpackovaný balíček prestashopu. Bohužel při nahrávání přes total commander mě to furt zastavovalo, ale dalo se pokračovat (lost connection) ale dalo se pokračovat. Tak jsem to nauploadoval. udělal instalaci vše vyplnil, a instalace proběhla OK. takže jsem prejmenoval složku Install a najel na stránky. tam byl pouze jeden šedý pruh. Říkám si OK, asi se to nenahrálo dobře. Tz. vše jsem smazal, vyčistil databázi. smazal vše z FTP, a nauploadoval to znovu, tentokrát bez výpadků. na jel na nojistranku.cz/install/ a zjevial se jen bílá stránka... nevíte kde může být chyba?

děkuji

googlím to už 14 dní, jinak bych se s problémem nesvěřoval sem :D

Link to comment
Share on other sites

To zastavování (lost connection) dost čast vede k tomu, že se na server nepřenese celý soubor nebo jen jeho jméno a má pak nulovou velikost. To je zásadní problém a důvod bílé stránky.

Bílá stránka znamená fatální problém v PHP a konkrétní chyba se dá zobrazit zapnutím Debug módu (bylo to mnohokrát na fóru popsanáno).

Ideální je, když admin panel hostinu ve File manageru umožňuje rozbalování zip archivů. Nahraje se zip s instalací PrestaShopu a pak se rozbalí v jenom kroku. Některé hostingy také nabízejí instalaci PrestaShopu v cPanelu.

Link to comment
Share on other sites

je to vyřešeno. pro upload jsem použil filezilla client, a pak unzipper-master.zip rozbalíte, vytáhnete unzipper.php. nahrajete na FTP i s ZIPem (RARneumí) a do prohlížeče napíšete vašestranky.cz/unzipper.php/ pak už se to rozbalí samo. dost mě překvapilo ja krychle to bylo rozbalený. pak už jen vaše stranky.cz/install a jede se....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...