Jump to content

Magyar szöveg csere


borroneo

Recommended Posts

A segítségeteket kérném. Van két magyarra fordított kifejezés az oldalon, amit szeretnék cserélni és képtelen vagyok megtalálni, hogy hol tudnám átírni.

Az egyik a termék oldalon, az ár alatt található "Adóval együtt". Ez teljesen idegenül hangzó kifejezés, magyarul az Áfával szót használjuk. A másik a kosárban található "Adókkal együtt", ami viszont teljesen helytelen, a jelentése is rossz. Helyette az Áfatartalom kifejezés lenne a helytálló. Előre is köszönöm.

Prestashop 1.7.2.4

Edited by borroneo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

A menüben a lokalizáció, azon belül a fordításokban találod. Ha jól emlékszem a front offie-ban van ez a fordítás, de ha nem is, ott a további lehetőségekben is tudod keresni. Megnyitás után ki kell nyitni az összes fordítandó sort és tudsz a böngésződön keresztül az Adóval együtt szövegre keresni, majd átírni. lemented és kész. 

Link to comment
Share on other sites

Odáig eljutottam, hogy nekem a Fordításokban nincs front office. Van

Háttériroda fordítások

Témák fordításai

Telepített modulfordítások

E-mail fordítások

Más fordítások

Egy megvásárolt témát használok, de azt hiszem a Classicon sem volt már. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
14 minutes ago, pattila01 said:

Be tudod dobni az oldalad linkjét? 

 

Végül egy huszárvágással oldottam meg a dolgot. Azt később észtevettem, hogy az adókezelése kész katasztrófa ennek a verziónak, volt ahol a nettó és bruttó összegeket összeadta. Szóval adómentesre csináltam a shopot, ennek egy hátránya van, hogy számlázni csak külön szoftverből tudok, de azt amúgy is így terveztem. Senki nem vesz belőle észre semmit, mindenhol a bruttó árak szerepelnek, csak sehol nem írja ki az áfatartalmat, de arra meg ott a számla.

Egyébkent a silvertea.hu oldalról van szó, de a fentiek okán már nem láthatóak a fordítási hibák.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pattila01 said:

Az az SSL nagyon kéne. Let's Encrypt-et ajánlom, ingyenes.

 

Gondolkodtam rajta, mert amúgy elérhető a szolgáltatótál. Bekapcsolom, remélem nem okoz problémát, örülök, hogy végre összeállt az egész, nem szívesen kezdeném elölről. :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...