Jump to content
  • 0

Moduły płatne...


Paula

Question

Witam.

Mam pytanie związane z płatnymi modułami i ich przenoszeniem pomiędzy dwa różny serwery.

Może nakreślę sytuację:

1. Obecnie mam serwis oparty o PS1.6, na którym potrzebuję zainstalować płatny moduł do obsługi płatności.
2. Ten serwis będzie działał jakiś czas, do póki nie wystartuje z serwisem na innym serwerze i już PS1.7
3. Po wystartowaniu na nowym, będę chciała mieć ten sam moduł płatności.

Pytanie brzmi. Czy w takiej sytuacji będę musiała wykupić moduł raz jeszcze, czy jest jakaś możliwość przeniesienia go na nowy serwis bez kosztów?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Licencje zapewne zobaczę, jak zakupię, gdyż na stronie produktu brak jakichkolwiek linków do licencji :( (Sklep PrestaShop)

Jednak rozumiem, że dokonując zakupu, dostaję paczkę i w ramach warunków licencji mogę nią operować, np. przenosząc sklep na inny serwer z nowszą wersją PS mogę ją wykorzystać.

Wybacz, ale nie robiłam jeszcze zakupów w sklepie PS i nie wiem, jak się to odbywa, jedynie darmowe moduły :P

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zgodność modułu z 1.7 sprawdziłam, patrząc na kompatybilność z wersjami PrestaShop - zakładam, że informacje na stronie sklepu są kompetentne.

Domena nie ulegnie zmianie, więc nie powinno być problemu.

W każdym razie dzięki. Nakreśliło mi to wstępnie sytuację.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli moduł ma że działa w obu wersjach to jak najbardziej powinien zadziałać natomiast uwzględnij jeszcze okres wsparcia dla modułu, jak sie przesiądziesz na 1.7 to nie koniecznie na wersje która jest obecnie wspierana przez moduł. Dla przykładu teraz moduł działa dla wersji 1.6 - 1.7.2.4 a niekoniecznie dla przyszłych wersji wyższych, jest to mało prawdopodobne ale możliwe że nie będzie kompatybilny. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...