Jump to content
  • 0

Tłumaczenie na język polski


ETMI

Question

Witam,

zakończyłem prace nad pierwszym sklepem.

Problem pojawił się, kiedy sprawdziłem całość sklepu pod kątem tłumaczenia.

Niestety mimo wielokrotnych prób nie mogę odnaleźć, w którym miejscu mogę przetłumaczyć panel widoczny klientowi po zalogowaniu.

W załączniku screen, który Panel mam na myśli. Może ktoś podpowie gdzie mogę przetłumaczyć panel?

Dodatkowo podczas tłumaczenia paneli i modułów miałem kilka razy sytuację, że przetłumaczyłem treść oraz zapisałem a mimo to na stronach sklepu zmiany nie naniosły się. Czasem pojawiły się dopiero po kilku ponownych próbach tłumaczenia, czasem wchodząc kolejny raz, aby przetłumaczyć tekst widziałem wersję bez tłumaczenia tak jakby nie zapisała się. Zastanawiam się, czy Wy również macie podobne problemy?

tłumaczenia.png

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

W lokalizacja>tłumaczenia wydaje mi się, że przeszukałem wszystkie możliwości tłumaczenia standardowych funkcji, modułów itd.

Niestety podanych wyrażeń nie znalazłem...

Co to my-account.tpl? Tak jak pisałem jestem po stworzeniu pierwszego sklepu, więc jestem praktycznie zielony ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie mam takiej ścieżki jak podajesz. U mnie jest:

1. Międzynarodowy>lokalizacja (nie ma tam tłumaczeń)

2. Międzynarodowy>tłumaczenia, a tam różne panele do tłumaczenia ale nie potrafię znaleźć tych elementów do tłumaczenia. Przeszukałem myślę, że wszystko...

W załączniku screeny.

tłumaczenia 2.png

tłumaczenia 3.png

tłumaczenia 4.png

tłumaczenia.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...