Jump to content
Netteria.NET

Themler - coś warte czy nie?

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie, Czy ktoś używał do tworzenia szablonów dla PS z programu Themler? Nie wiem czy to faktycznie przyspieszy pracę bez straty na jakości kodu. Niby 100$ to nie taki majątek ale wolałbym nie wyrzucać w błoto. Jeśli ktoś pracuje z tym programem to będę wdzięczny jeśli coś na jego temat napisze. A może polecicie jakiś inny soft?

z góry dzięki i pozdrawiam

Sławek

Witam.

Themlera używam już około 2 lat. Z Prestą był taki problem, że nie obsługiwało wersji 1.7. Jakoś temat odpuściłem, ale w teraz jak przeczytałem twój post to sprawdziłem czy jest coś nowego. W grudniu pojawiła się wersja beta. Mam nadzieje, że ją rozwijają. Sprawdzę jak działa i dam znać. Głównie używam Themlera pod Joomla i nie narzekam. Pod kątem SEO dość dobrze sobie radzi jeśli oczywiście wszystko zrobimy z głową. Trzeba trochę popracować co i jak. Mam nadzieje, że z Prestą też będzie dobrze działało, ale dopiero teraz zainstalowałem i będę testował co i jak. 

Dam znać czy działa.

Witam

Ja właśnie ściągnąłem wersję ostateczną jaka jest i nie obsługuje dalej 1.7. Nie wiem czy w to inwestować. U mnie właśnie głównie chodzi o wersję 1.7. 

Na razie to ogarniam ręcznie ale idzie to powoli.

Widzę, że jesteś oblatany w temacie to zapytam. A co byś polecił do szybkiego ale i nie tracącego na jakości budowania szablonów pod preste  1.7?

Dzięki za odpowiedź.

pozdrawiam

Sławek

1 hour ago, Netteria.NET said:

Witam

Ja właśnie ściągnąłem wersję ostateczną jaka jest i nie obsługuje dalej 1.7. Nie wiem czy w to inwestować. U mnie właśnie głównie chodzi o wersję 1.7. 

Na razie to ogarniam ręcznie ale idzie to powoli.

Widzę, że jesteś oblatany w temacie to zapytam. A co byś polecił do szybkiego ale i nie tracącego na jakości budowania szablonów pod preste  1.7?

Dzięki za odpowiedź.

pozdrawiam

Sławek

https://answers.themler.io/questions/152227/themler-themes-for-prestashop-1-7-are-now-available-beta?order=Newest

Tutaj jest informacja o beta dla Presty. 

Tutaj link bezpośredni do pobrania

https://themler.io/Download/PrestaShop17

U mnie zainstalował się bez problemu i działało. Jak to w wersji beta nie wszystko ale ogólnie ruszyło. 

Pozdrawiam

Damian 

Odpaliłem sprawdzanie (to narzędzie które się instaluje razem z programem) wywaliło mi kilka errorów to odinstalowałem. Jutro spróbuję z tą betą.

Kurde pobawiłem się tym trochę i to chyba jednak nie dla mnie. Wolę jednak robić to w kodzie, npm run watch, i zrobione. No i całkowicie niezależnie i w swoim wygodnym narzędziu do kodowania.