Jump to content
Drzewko

PS 1.6.1.6 - Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mam problem z mim sklepem, w logach zapisuje się taki błąd: 
Frontcontroller::init - Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart
Skala: 1 albo 4
typ obiektu: Cart

Błąd powstaje podczas ostatniego etapu zamawiania i co najgorsze nie zawsze! Czasami zamówienie przejdzie bez problemu a czasami wyświetla się pusta strona z powyższym zapisem (Cart cannot ...) adres przeglądarki wskazuje wtedy:  "https://www.lcdk.pl/lcdk_shop/module/universalpay/validation"

Poczyniłem kilka kroków, reinstalacja sklepu - nic nie dała
Aktualizacja modułów - nic nie dało
Przestawienie funkcji wysyłania e-maili z phpmail() na smtp - nic nie pomogło

- Od strony backoffice zadarza się że wyświetla się nowe zamówienie ale do klienta nie została wysłana żadna wiadomość e-mail
- Klienci twierdzą że kupili produkt ale brak zamówienia w karcie klienta jest natomiast jego adres i to co niby kupił w koszyku.

Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem? Może odinstalować moduł universalpay i zainstalować inny ale jaki?

3 hours ago, mr.suchy said:

Wchodzi w grę odpłatna pomoc ?

Pozdrawiam

Oczywiście oto mój e-mail: lcdk@lcdk.pl

Błędy ze skalą 1 możesz zignorować, może to zostanie poprawione w kolejnej wersji.

Te ze skalą 4 mogą wynikać z modułu płatności universalpay lub problemów z pocztą (bądź z jej złej konfiguracji w sklepie).

Czy jest gdzieś rozwiązanie tego problemu? Od jakiegoś czasu dzieje mi się tak przy niektórych zamówieniach.