Jump to content
  • 0

Niedziałający backoffice - HTTP ERROR 500


flood

Question

Witam, 

Mam sklep na OVH. Z miesiąc temu zainstalowałem wtyczkę od X13 i sklep działał. Ale ze względu na brak Crone i brak czasu musiałem go zawiesić. Po wejściu normalnie na front office widzę informację "Zaraz wracam"

Niestety chcąc się zalogować do back officu po wpisaniu hasła wyskakuje "Serwer  nie może teraz obsłużyć tego żądania.  HTTP ERROR 500"

Dziś próbowałem dodać samemu Crone, wcześniej nie sprawdziłem czy back office działa, więc nie wiem czy to nie to jest powodem wysypania się sklepu. Natomiast usunąłem zadanie, przywróciłem bazę jak i pliki sprzed tygodnia i mimo wszystko nic nie działa.

 

Ktoś ma jakiś pomysł?

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki, 

 

Rozwiązałem problem. Powodem był własnie moduł od X13. Miałem wersję demo na miesiąc. tylko jak pisałem wcześniej przez ostatni miesiąc nie mogłem się tym zając bo nie miałem zadania crone, a ci z X13 obiecali mi pomoc z jego stworzenie. Jednak sprawę generalnie olali.

No i teraz jak nad tym przysiadłem i chciałem sam jakoś z tym powalczyć to się okazało że sklep nie działa z  tego powodu.

Przy okazji spytam się, może ktoś chciałby się podzielić informacją jak stworzyć zadanie crone na OVH?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 hours ago, () Maciej () said:

Jakie konkretnie zadanie masz do wykonania ?

 

Mam dwa zadania:

Wywołujemy co 3godziny i 23 minut
/usr/bin/lynx --dump "http://domena.pl/modules/x13import/cron.php" >/dev/null 2>&1
 
Wywołujemy co 15 minut
/usr/bin/lynx --dump "http://domena.pl/modules/x13import/update.php" >/dev/null 2>&1

10 hours ago, endriu107 said:

Masz dostęp SSH?

W panelu mam zakładkę FTP-SSH

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aby ustawić zadania crona częściej niż co godzinę robi się po prostu kilka zadań, które wywołują tą samą komendę.

Nie prościej by Ci było wykonywać zadania crona z poziomu modułu presty ? Jest on na tyle prosty w obsłudze, że nie powinieneś mieć z nim jakichkolwiek problemów (użyj trybu zaawansowanego).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...