Jump to content

Notice: Undefined index: br in... (przelewy24)


tomek78

Recommended Posts

Witam wszystkich,

[JESTEM SKŁONNY ZAPŁACIĆ ZA DZIAŁAJĄCE ROZWIĄZANIE]

proszę o pomoc, zainstalowałem Prestashop 1.7.2.4, Wersja PHP: 5.6.30, szablon classic.

 

Do całości doinstalowałem moduł płatności przelewy24.pl

 

Gdy składam zamówienie, wszystko idzie dobrze, do momentu dojścia do zakładki "Płatność", gdzie powyżej dostępnych opcji płatności wyświetla się cała seria Notices:

 

mianowicie:

 

Notice: Undefined index: br in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 34

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 34

Notice: Undefined index: hookPaymentHide in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 36

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 36

Notice: Undefined index: manifestPDFFooter in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 52

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 52

Notice: Undefined index: desc in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 54 Notice: Trying to get property of non-object in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 54

Notice: Undefined index: validateOnePageCheckoutError in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 60

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myaccount/public_html/mojadomena.pl/dir/vendor/prestashop/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 60

 

 

Wyłączenie modułu płatności przelewy24 powoduje, że ta seria komunikatów znika, skąd wnioskuję, że są one związane z płatnościami przelewy24.

Wykonałem to co zalecono mi, czyli na zakładce "Wydajność", włączenie wymuszenia kompilacji, pamięć podręczną (cache) na TAK, i zapisanie ustawień, następnie  wyczyszczenie pamięć podręczną (cache).

Niestety nie rozwiązuje to problemu, a Notices wciąż się wyświetlają. Sam sklep działa OK, poza tymi Notices.

Sklep nie jest w trybie developerskim.

 

Może jakieś pomysły?

 

Edited by tomek78 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

W wersji produkcyjnej sklepu ani jakiegokolwiek serwisu nigdy nie należy wyświetlać błędów ani ostrzeżeń - od tego jest wersja testowa/developerska.

Oczywiście ostrzeżenia najlepiej usunąć ale w żadnym wypadku nie wyświetlać klientom na stronie.

Masz najnowszą wersję modułu płatności?

PHP 7,1.x lub ewentualnie 7.0.x.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z wersją php 7.1 Prestashop 1.7 przynajmniej na moim serwerze nie działa.

 

Problem rozwiązał się gdy zainstalowałem starszą wersję Prestashop, mianowicie 1.7.1.2.

Na wersji najnowszej (1.7.2.4) moduł przelewy24 wyrzuca dużo Notices.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...