Jump to content
  • 0
Valantir

Własny moduł i wylogowywanie użytkownika

Question

Witam,

Napisałem ostatnio własny moduł do Prestashop w wersji 1.6.1.7, który służy do tworzenia karuzeli na podstronie stronie. Problem w tym, że od czasu do czasu gdy kliknie się w przycisk na liście "Konfiguruj", to użytkownik jest przenoszony na podstronę z logowaniem. Ponowne zalogowanie powoduje wejście do panelu administratora ale kliknięcie na przycisk "Konfiguruj" powoduje znów przejście na stronę z logowaniem. Problem dotyczy chyba tylko mojego modułu, bo inne jakoś potrafią współpracować. Bardzo proszę o jakieś wskazówki jak się za to zabrać...

Pozdrawiam

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ciężko coś napisać. próbowałeś na innej przeglądarce? Albo usuwać poszczególne bloki kodu? :) Wiesz, po prostu musisz to zdebugować, zakładam, że nie działasz w środku modułu na $cookies albo nie bawisz się sprawami związanymi z tokenami by działy się takie rzeczy.

• 0

Nie, nie bawię się tym. Właśnie nie wiem od czego zacząć w takim debugowaniu... Jaka klasa się odpala przy klikaniu w przycisk konfiguruj? Bo klasa mojego modułu nawet nie jest odpalana :(

• 0

Nie jest tak że robisz moduł i poprawiasz go na żywym sklepie bez przeinstalowywania po zmianach? Może w funkcji construct miałeś początkowo need_instance a później to wywaliłeś?