Jump to content

Cenove rozsahy - dopravcovia


marlo

Recommended Posts

Chcel by som poziadat o radu pre nasledovny problem.
Do dnesneho dna mam pocit ze mi to chodilo v poriadku .
Dnes som zmenil cenovy rozsah pre dopravu na Dobierku..Znizil som z 200 na 70e.

Prikladam screen.

Teraz ked robim objednavku a vyberiem tovar napr za 75 tak mam stale v ponuke medzi dopravcami Dobierku..ale myslim ze uz by tam nemala byt nakolko je mimo rozsah.

Viete mi poradit co este zmenit alebo pozriet aby to bolo tak ze ak je mimo rozsah tak tu ponuku dopravcu uz nezobrazi ?

Ď.

27954_pVnJTTOlizvKhDVKnAnK_t

Link to comment
Share on other sites

napis jeste jakou mas verzi PS a taky zkus teda tu polozku smazat a znovu vytvorit jestli to bude porad to samy, jinak taky muzes se podivat do DB jestli tam porad nefiguruje stara hodnota v ty tabulce s touhle dopravou

Link to comment
Share on other sites

vrat zpet zalohu db pred tim nez si ty stare rozsahy smazal, melo by se ti to vratit nazpatek i do faktur, jinak je mozny ze to proc se ti to zpetne nezobrazi muze byt tim ze maji ty "nove zadany rozsahy" jiny ID v db a stary faktury maj stary ID dopravce-rozsahu-opet muzes zkusit prepsat id v DB! Jinak jsem urcite nerikal smazat vsechno, ale jen ten co ti dela neplechu...
Kazdopadne vsechno tohle mas delat na testovaci verzi nez to zkusis provest v ostrym obchodu.No uz se stalo...

Link to comment
Share on other sites

Ano mas pravdu ymenili sa Id dopravcov.
Som to vzriesil tak ze som isiel do kazdej objednavky a tam som rucne nastavil aky bol pouyity dopravca...
tych objednavok nastastie nebolo tak vela....
takze tento problem je vyrieseny...ale stale ostava ten ze neakceptuje cenove rozsahy.

Dobierku mam do 150e ale ak vyberiem tovar za napr.156e tak aj tak v pokladni mam moznost si vybrat dobierku...
zatial neviem ako na to...

Ď.

Link to comment
Share on other sites

Ospravedlnujem sa vsetkym.
Problem bol medzi klavesnicou a stolickou...teda vo mne.

Nevsimol som si ze u dopravcou som nemal zakazane toto : >> Spôsob funkčnosti mimo rozsah: Zakazat dopravcu <<

teraz vyzera ze to funguje OK

Link to comment
Share on other sites

Dnes som zistil zaujimavu vec.Pridal som novy sposob dopravy s cenovym rozsahom 100-300 ...Zdarma..
Bohuzial tento dopravca je ponukany ..aj ked je v kosiku tovar aj za 10E :(

tak teraz neviem ..nastavene mam myslim uz naozaj vsetko spravne....

Ak priradim tomuto dopravcovi cenu za dopravu 1E tak uz funguje podla cenovych rozsahov....

????

nejaky tip ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...