Jump to content
  • 0

PS 1.7 nie zapisuje zmian w produkcie


Pasat01

Question

Witam, Próbuję wprowadzić zmiany w produkcie np. w podsumowaniu, ale niestety presta nie chce zapisać tych zmian. Próbuje poprzez przycisk Zapisz i Zapisz i wyjdź, również na nowym i starym chromie i firefox, na XP i 10 - nic nie pomaga. Za to jak cały tekst można wymazać i zapisać, ale dodać już nie. Proszę o pomoc.   Presta 1.7.2.4

Edited by Pasat01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Edit

Dziwne ale dzieję się jak chcę wprowadzić więcej niż ok. 400 znaków w treści. Robiłem test i jak edytowałem treść w której było mniej niż 390-400 znaków wszystko działało ale jak chciałem wprowadzić np. kolejne 20 znaki  to nie zapisuje. Trochę to dziwne ale tak jest.

 

Edited by Pasat01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak zajrzysz do ProductsController, to jest tam taki warunek:

        // Check description short size without html
        $limit = (int)Configuration::get('PS_PRODUCT_SHORT_DESC_LIMIT');
        if ($limit <= 0) {
            $limit = 400;
        }

A limit ustawiasz w Preferencje -> Produkty

Nie wiedzieć czemu opis tego pola przetłumaczono jako "Maksymalna wielkość podsumowania produktu".

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam.

Mam podobny problem w preście 1.7.4.2 ale u mnie po zmianach w karcie produktu i kliknięciu zapisz wyskakuje zielone okienko z informacją "ustawienia zaktualizowane"

ale tak naprawdę nic się nie zmienia.

Dzieje się to przy niektórych produktach. Proszę o pomoc w czym może tkwić błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 11/22/2018 at 1:04 PM, berny7 said:

Witam.

Mam podobny problem w preście 1.7.4.2 ale u mnie po zmianach w karcie produktu i kliknięciu zapisz wyskakuje zielone okienko z informacją "ustawienia zaktualizowane"

ale tak naprawdę nic się nie zmienia.

Dzieje się to przy niektórych produktach. Proszę o pomoc w czym może tkwić błąd.

Cześć, poradziłeś sobie jakoś z tym problemem? Pracuję na Presta 1.7.4.3 i mam to samo. Korzystam z integracji i część produktów mogę edytować i aktualizować normalnie, a niektóre po kliknięciu i otrzymaniu informacji 'ustawienia zaktualizowane' nie są widoczne. Jeśli znalazłeś przyczynę, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ktoś może rozwiązał ten problem? P 1.7.5.2, ta sama sytuacja, przenosiłem produkty z innej wersji sklepu, wszystko ładnie widać, ale nie działa właśnie edycja produktu

e: ok chyba wiem dlaczego, przenosiłem tabele z 1.7 a w wersji od chyba 1.7.3 zmieniła się też struktura tabel, w 1.7.5 jest więcej kolumn np w ps_products niż w wcześniejszej wersji, testowo teraz updateuje stary sklep, potem przeniosę tabele i zobaczę czy zapis jest możliwy

Edited by mudol (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...