Jump to content

Chybka v Katalogu zboží a součty ve skladu


Beda

Recommended Posts

Zdravím a mám dotaz.
Můj problém spočívá v tomto: pokud chci upravovat nějakou vlastnost produktu v kategorii a dám uložit, vždy po uložení mě to vyhodí na hlavní stranu katalogu. Myslím že by to mělo fungovat tak, že to zůstane v aktuální kategorii, abych se tam pak nemusel pracně proklikávat.

Další věc, pokud si zákazník vybere produkt A (jehož množství na skladu je jedna a více) a poté např. produkt X (hodnota skladu je nula), NEODEČTE se zboží (A) ze skladu. V obráceném pořadí ano. V případě že je objednávka realizována ze zboží jehož hodnota na skladu je 1 a výš je sklad náležitě ponížen. (což je v pořádku)

Věděl by někdo jak realizovat prodej do mínusu?

PrestaShop provozuji cca rok, a spokojenost, zkoušel jsem si cvičně verzi 1.3 a tyto problémy se tam nevyskytují, ale přechod by byl velmi, velmi bolestivý a pracný, z toho důvodu bych rád měl odřešeny tyto problémy.

Hledal jsem na různých fórech, ale nenašel, pokud by někdo věděl o řešení děkuji předem.
Mám Prestashop 1.2.5

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za odpověď. Samozřejmě, že jsem zkoušel upgrade, ale výsledek byl nedobrý. Možná by mně i jiným uživatelům pomohlo, kdyba jste se trošku více rozepsal o Vámi provedeném upgrade., případně hodil link. Když jsem zaváděl můj obchod, proseděl jsem u toho několik nocí abych to předělal k obrazu svému. Navíc jsem nějak nenašel jak v nové verzi nastavit zobrazování s a bez DPH, což může být ři prodeji některých druhů zboží dost zásadní problém.
Zajímalo by mě též jestli podobné problémy mají i jiní uživatelé Prestashopu 1.2.5, nebo jen já a způsobil jsem si to sám...
Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...