Jump to content
Sign in to follow this  
Petraoz

Nezobrazují se obrázky v eshopu

Recommended Posts

Dobrý den,
prosím prosím o radu.
Nahrála jsem si první zboží do eshopu a nezobrazují se mi obrázky. V administraci je vidím. Velikost obrázku je malá, nedosahuje 2000kb ani zdaleka. Napadá Vás prosím, kde by mohla být chyba?

Verze eshopu: Version 1.3.1.1 (obrázky nefungují na defaultní šabloně ani jiné)
Petra

Tak, jsem zkusila a nic. V administraci ten obrázek vidím pouze v seznamu produktů dané kategorie. Jakmile si dám ten produkt editovat, tak tam je nevidím také. Pouze tam mám 3 otazníky (nastavila jsem, když nebude obrázek), které se při nájezdu myší jmenují jako mnou vložené obrázky.

:-S

Tak taky nic......Já ti klidně pošlu přístup, jestli se chceš mrknout... ():)

Já jsem fakt teď začala, takže tam nic nejni.. Kromě jednoho zboží.

A nehrála jsi si v BO-Preferences-Image s něčím tam? Jaké tam máš?

Já si myslím, že ne...
V administrace - preferences-image mám dvě možnosti 1. Přidat nový (pod tím je nějaký seznam, kde nemám nic) a 2. Regenerovat miniatury

Já si myslím, že ne...
V administrace - preferences-image mám dvě možnosti 1. Přidat nový (pod tím je nějaký seznam, kde nemám nic) a 2. Regenerovat miniatury

NO.. KDYŽ TO TAK VIDÍM, TAM BY ASI MĚLO NĚCO BEJT ŽEE...... :/ JÁ SI FAKT NEJSEM VĚDOMA, ŽE BYCH S TÍM TAM NĚCO DĚLALA.

No jasně, small, medium, large, thickbox, atd.....to tam nemáš???

Tak to máš nějak poje... Udělej novou instalaci, kdo ví, kolik tam toho ještě "nemáš"
A nebo si ty vlastnosti těch obrázků přidej růčně. Ale u tebe, když ještě skoro nic na tom webu nemáš, vše smaž i db a udělej čistou instalaci znovu

Už to je vyřešeno. V Preferences-image mi vše chybělo. Znovu jsem to tam nahodila a již vše funguje. Díky všem za snahu.

Tak to je super :-)
Akorát by mi zajímalo, jak se ti podařilo to smazat, že jsi tam žádnou neměla, páč při instalaci se ti tam normal vytvoří

Tak já jsem se teď dostal do úplně stejné situace, pouze s tím rozdílem, že jsem si ty předdefinované typy obrázků zcela vědomě smazal. To se nesmí? Já to smáznul s tím záměrem, že si vytvořím jeden jedinej, nazval jej Kategorie a zatrhnul jsem u něj Kategorie, protože chci používat všude na shopu jen jeden rozměr obrázku a to pouze u kategorií zboží. Nicméně nefunguje to a taky už jsem přegeneroval miniatury. Poradí někdo co s tím, aniž bych musel znova celej shop instalovat? Jde mi i o to, že chci porozumět, jak to vlastně funguje, není mi to vůbec jasný.