Jump to content

config klasörümü sildim upgrade nasıl yaparım

Recommended Posts

update kılavuzuna baktım config klasörünü silin yazıyordu sildim database i görmüyor sıfırdan kurulum yapmaya çalışıyor.nasıl yükleyebilirim acaba mevcut database e.config dosyasını nasıl editlerim databse bilgilerini nereye yazmam lazım bulamadım.

orda silmeyin yazıyordu, yanlış anlamıısın sanırım, kuruluma devam et veritabanı adı ve kullanıcı adını girdikten sonra, veritabanı tabloları oluşturulamıyor diyecek, kurulumu kapat ve install klasörünü sil halolur. inş.

kolay gelsin

ilk defa okuyorum onu,
http://www.prestashop.com/wiki/Installing_And_Updating_PrestaShop_Software/#Update_PrestaShop

bu adresteki 13 . maddeye bir bak istersen. uptade te , eski sürümün olduğunu veritananından kontrol eder.
sen mümkünse eski sürümünün dosyaları tekrar at ve veritanabı kullanı şifresini gir.

bundan önceki anlattığım adımları uygula.
kolay gelsin

üzüldüm kardeş,
yeni versiyonun dosyları ile devam et bakalım, büyük bir ihtimalle sorunun halolur.
3. adımda veritabanı kullanıcı adı ve şifresini girince. ve ileri deyince tablolat oluşturulamıyor diye hata alacaksın. bundan sonra install klasörünü sil.

kolay gelsin

ps versiyonda, config klasörünün içinde yazıyordu.
eski dosyların koplesinimi sildin? eğer bir 2 tane php dosyası varsa onları açtığın zaman başında yazar. eğer çok fazla ürünün yoksa, baştan kur kardeş.

kolay gelsin