Jump to content

Kategorijos, naujos prekes.


stager

Recommended Posts

Turiu klausimu, atsiprasau jei kvailoki klausimai, bet as dar tik pradedantis :)
1. Kaip padaryti, kad kategoriju modulyje jas rikiuotu ne abeceles tvarka, o kaip as noriu ?
2. Niekaip nerandu kur isideda ir apskritai nusistato modulis "Naujos prekes" ?
Nes i pastaraji iejus tai vienintelis pasirinkimas tik, kiek ju rodyti fronte.

Kol kas tiek

Aciu :)

Link to comment
Share on other sites

Atsakymai į tavo klausimus.

1. http://www.prestashop.com/forums/viewthread/44230/lietuvikai/subkategorij_idstymas_kategorijoje

2. Norint, kad rodytų modulį, reikia jam parinkti poziciją. Jų valdymas yra Modules > Positions.
Įsikelk naujų prekių bloką į kairę ar dešinę pusę ir atsiras.

Turiu klausimu, atsiprasau jei kvailoki klausimai, bet as dar tik pradedantis :)
1. Kaip padaryti, kad kategoriju modulyje jas rikiuotu ne abeceles tvarka, o kaip as noriu ?
2. Niekaip nerandu kur isideda ir apskritai nusistato modulis "Naujos prekes" ?
Nes i pastaraji iejus tai vienintelis pasirinkimas tik, kiek ju rodyti fronte.

Kol kas tiek

Aciu :)
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, turiu ir aš tokį klausimėlį.
Gal kas žinote, kaip padaryti, kad kategorijos adresą (http....) rodytų ne kaip category.php?id_category=1 (ir kiti skaičiai) o tos kategorijos pavadinimu pvz vandens-siurbliai.
Kai kuriose parduotuvėse taip ir yra, tačiau aš nelabai žinau kaip tai pakeisti.
Būčiau dėkinga už pagalbą...

Link to comment
Share on other sites

Eini į Preferences.

Ir ten Friendly URL: pažymi Yes.

Tai padarius, tai pat reikės iš naujo sugeneruoti .htaccess failą. tai padaryti galima nuėjus Tools > Generators ir ten bus mygtukas "Generate .htaccess file"

tai atlikus tavo parduotuvėje adresai pasikeis.

Sveiki, turiu ir aš tokį klausimėlį.
Gal kas žinote, kaip padaryti, kad kategorijos adresą (http....) rodytų ne kaip category.php?id_category=1 (ir kiti skaičiai) o tos kategorijos pavadinimu pvz vandens-siurbliai.
Kai kuriose parduotuvėse taip ir yra, tačiau aš nelabai žinau kaip tai pakeisti.
Būčiau dėkinga už pagalbą...
Link to comment
Share on other sites

turi būti failas su tokiu pavadinimu.

Man rodos, kad paspaudus generuoti failą turėtų jį ir sukurti.


Sveiki,
niekaip nesuprantu kaip sukurti .htaccess faila, cia kas turi buti ? tekstinis, php failiukas, katalogas tokiu pavadinimu ?
Link to comment
Share on other sites

O man buvo taip - pirmiausia aprašyta, kad prieš generuojant tokį failą, reikia jį sukurti kamieninėj direktorijoj (jei per serverius - yra net tokia funkcija - sukurti failą, tiesiog dedi tašką rašai htaccess ir sukuri), o tada jau atsiranda ir back office pakeitimas - atsiranda mygtukas generuoti .htaccess failą ir paspaudi ;)

Link to comment
Share on other sites

Susitvarkiau :)

Pirmiausiai, savo kompiuteryje susikuriame tekstini failiuka robots.txt, tada susikuriame kita tekstini failiuka ir vietoje pletinio .txt parasome .htaccess tik pletini pavadinimo nereikia jokio. Jungiam FTP ir situos du failiukus ikeliam i serveryje esancia saknine direktorija /public_html ten abiems failiukams suteikiam teises CHMOD 666. Tada einam prestashop administravimo panele pasirenkame Tools--->Generators ir ten jau buna du mygtukai atsirade <> ir <> spaudziam ir viskas, tada Preferences ties Friendly URL - uzdedame taskiuka YES.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...