Jump to content

Zmiana wyglądu listy produktów


Mabcin

Recommended Posts

Cześć, 
Mam problem ze zmianą wyglądu produktów.
Chciałem zmienić ułożenie "dodaj do koszyka" itp.
Podmieniłem więc pliki product list style.css i global.css by zobaczyć czy się uda otrzymać efekt jak tutaj.
Na stronie głównej w produktach się udało. 
Tak chciałem by wyglądało
Ale po wejściu w jakąś kategorię nie wyglądają tam samo jak na stronie głównej.
Link do strony Moja strona
Co źle robię gdzie szukać problemu z tym?

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem co chcesz osiągnąć. Podajesz linki do 2 różnych stron. Na 1 przyciski zmienione są na każdej podstronie, na drugiej brak zmian w stosunku do domyślnego szablonu. Chcesz zmienić wygląd pisząc "podmieniłem więc pliki... " Ale co w nich się zmieniło, skąd je wziąłeś ?

Na chwilę obecną mam wrażenie, że chcesz stworzyć sobie szablon nie mając pojęcia bladego o takich narzędziach jak "zbadaj kod" z Firefoxa, czy "zbadaj" w Chrome. To są według mnie podstawowe narzędzia bez których będziesz szukał w nieskończoność każdej drobnej pierdoły, którą będziesz chciał zmienić.

Link to comment
Share on other sites

@() Maciej () wydaje mi się, że autor chce byśmy za darmo mu szablon przerobili :) Krok po kroku. Skończymy gdzieś tak w 18 maja 2018.

Do autora - wszystkie zmiany dokonasz w plikach product-list.tpl, global.js oraz product_list.css w folderze twojego szablonu. Jeśli korzystasz z modułu themeconfigurator to również musisz pozmieniać w wybranym przez siebie pliku css zmiany.

Edited by hakeryk2 (see edit history)
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...