Jump to content

Zboží navíc v objednávce


jmgeorge

Recommended Posts

Zničeho nic se do objednávky přidává nějaké zboží navíc. A ke všemu Presta nějak pozapomněla matematiku. Součet ceny zboží + poštovné je menší, než cena zboží. Když se podívám do košíku, tak tam je jen to, co jsem si tam dal. Když provedu objednání, přibyde tam ještě jedna položka.

27576_J1HVD5z1zPaXN535uRk7_t

Link to comment
Share on other sites

Špica. :-) Už jsem myslel, že na to nikdo nepřijde. Prestu jsem nainstalil, nakonfiguroval (asi dva měsíce fungovala bez chyb) a pak tohle. Nenapadá mě způsob, jak z děvčat dostat kvalifikovanou odpověď, co a kde změnila. Asi všechno smažu, a pojedeme od začátku.

Link to comment
Share on other sites

Já bych to téma ještě nezavíral. Mám stejný problém na PS 1.1.0.5 a peru se s ním marně. Než to převalím na 1.3.1 musí být dbt v cajku.

V košíku jsou natvrdo 4 položky s nulovým množstvím za nulovou cenu a není boha se jich zbavit. Objeví se tam po kliknutí na výpis košíku a setrvají až do konce objednávky.
Žádné zboží jsem nemazal => v duplicitě ID to není (alespoň u mne).
Pomalu mažu řádky v ps_care s nulovým id_customer. Teď nevím jak dál. Napadlo mi jestli není někde duplicita v e-mailu.

Dokončil jsem ruční probírku dbt - nikde nejsou slepé ani zdvojené odkazy nebo id. Už si nejsem jistý, zda to je v dtb.

Beru každý nápad, bez objednávky shop přestal fungovat.

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem našel řešení (pokud tento problém někoho zajímá): vypnout blok se slevami Carussel v.1.0, pak jsem zjistil, že tam může zůstat, ale je třeba nastavit, aby se nezobrazoval současně s order.php. Podotýkám, že instalaci PS 1.1.0.5

Na jiném místě se mi stalo, že se objednávky zacyklují: z potvrzení adres nepřejdou k dopravě a formě platby, ale vrátí se k souhrnu (výpis košíku) viz http://www.prestashop.com/forums/viewthread/63362/ , to jsem ještě nepořešil, ale bude to také nějaká ptákovina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...