Jump to content

email zákazníka


lemka

Recommended Posts

Dobrý den,

nevíte proč mám u emailu s objednávkou kterou vytvořil zákazník místo emailu zákazníka email administratora ?

dále se mě na emailu s objednávkou nezobrazuje název zboží ({products}), cena uvedena je a souhlasí ..

díky

EDIT: tak zboží se zobrazuje po změně {products} na {items} v šabloně order_conf.html

Link to comment
Share on other sites

takže překlad je cz-prestashop-1-2-x-x-by-ctc-ver-1-3.zip ... konkretne u modules/mailalerts/mails/cz/new_order.html mě přijde toto (viz obrázek)..

problém je, že tohoto návodu http://www.prestashop.com/forums/viewthread/49611/hlavn_diskuze/telefon_v_detajlu_objednvky

mě to nepohlo, telefon mám zadán jako nutnou volbu dle návodu zde, je to "phone_mobile"

nefunguje ani originální eng mutace...

nejvíce mě trápí, že email s konfirmaci o nové objednávce přijde z mého administračního emailu...

samozřejmě bych chtěl jako email pro odpověď ten zákazníka ..

díky všem za rady

27721_D28jTpvCSRYkAy4NaOK1_t

Link to comment
Share on other sites

1) Nevim kolik toho víš o programingu, ale zřejmě ne tolik aby ses mohl vrtat ve zdroji, návod je funkční, tak se starej

2) A jelikož maily rozzesílá shop a ne zákazník, tak tam bude prostě adresa shopu

A jestli chceš něco napsat zákazníkovi k objednávce, tak to lze přes administraci...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...