Jump to content
David

Upráva objednávkového procesu

Recommended Posts

Dobrý den,

již delší dobu řeším problém se složitostí objednávkového formuláře.

Vysvětlím.

Prestashop 1.6.1.7

Typ objednacího procesu -> v 5-ti krocích.

Dokoupil jsem modul, který ten proces zkrátil o jeden krok. Ale i přesto se nám stává, když zákazník vybere způsob platby (předposlední krok), tak zapomene na konci potvrdit objednávku (zde je tlačítko "dobírka" / Platba kartou / platba převodem). Jedná se o 5 objednávek měsíčně. Píšeme pak lidem, někteří odpoví, někteří ne (e-mail skončí ve SPAM, atd.).

Lze nějak tento formulář přeprogramovat? Aby odpadla nutnost "mačkat" v tom poslední kroku tlačítka "dobírka", atd.?

Příklad v příloze.

Děkuji moc za nabídky a nápady.

Dobírka.jpg

Neviem aký má význam to skracovať o jeden krok... kúpte modul na jednostránkové objednávanie a je po probléme... a hlavne to uvítajú aj zákazníci ;-) osobná skúsenosť

Význam v tom, že někteří zákazníci si nevšimnou, že nedokončili objednávku a nezmáčkli poslední tlačítko - viz popis výše a printscreen. Za tento týden jsem psal již 2 lidem. Zatím bez odpovědi... Asi to zapadlo do spam...

Jinak...Začínali jsme s jednostránkovým modulem. Ale tam byl problém, že se musela dát uložit adresa tuším. Ten v 5-ti krocích mi příjde lepší. Pokud se nepletu, má to tak i alza, mall, atd. atd.

Máte tip na nějaký konkrétní modul?

Jednostránkové moduly bych z uvažování vypustil. Zažil jsem s nimi tolik zklamání a potíží, že za to nestojí. Můj názor.

PrestaShop sám má jednostránkovou objednávku. Není špatná a funguje.

Potíže s nesrozumitelností by se snad daly řešit pomocí stylů. Jednoduše, ta tlačítka vyzývající k akci budou barevnější a větší. Pak to nikdo nemůže přehlédnout.