Jump to content

Upráva objednávkového procesu


David

Recommended Posts

Dobrý den,

již delší dobu řeším problém se složitostí objednávkového formuláře.

Vysvětlím.

Prestashop 1.6.1.7

Typ objednacího procesu -> v 5-ti krocích.

Dokoupil jsem modul, který ten proces zkrátil o jeden krok. Ale i přesto se nám stává, když zákazník vybere způsob platby (předposlední krok), tak zapomene na konci potvrdit objednávku (zde je tlačítko "dobírka" / Platba kartou / platba převodem). Jedná se o 5 objednávek měsíčně. Píšeme pak lidem, někteří odpoví, někteří ne (e-mail skončí ve SPAM, atd.).

Lze nějak tento formulář přeprogramovat? Aby odpadla nutnost "mačkat" v tom poslední kroku tlačítka "dobírka", atd.?

 

Příklad v příloze.

 

Děkuji moc za nabídky a nápady.

 

Dobírka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Význam v tom, že někteří zákazníci si nevšimnou, že nedokončili objednávku a nezmáčkli poslední tlačítko - viz popis výše a printscreen. Za tento týden jsem psal již 2 lidem. Zatím bez odpovědi... Asi to zapadlo do spam...

Jinak...Začínali jsme s jednostránkovým modulem. Ale tam byl problém, že se musela dát uložit adresa tuším. Ten v 5-ti krocích mi příjde lepší. Pokud se nepletu, má to tak i alza, mall, atd. atd.

Máte tip na nějaký konkrétní modul?

 

Link to comment
Share on other sites

Jednostránkové moduly bych z uvažování vypustil. Zažil jsem s nimi tolik zklamání a potíží, že za to nestojí. Můj názor.

PrestaShop sám má jednostránkovou objednávku. Není špatná a funguje.

Potíže s nesrozumitelností by se snad daly řešit pomocí stylů. Jednoduše, ta tlačítka vyzývající k akci budou barevnější a větší. Pak to nikdo nemůže přehlédnout.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...