Jump to content
  • 0

Status płatności produktu nie zmienia się


Damian

Question

Witam, mam problem z modułem Przelew24.

Po przyjęciu płatności i zaksięgowaniu jej w panelu przelewy24 w trybie testowym i normalnym status płatność produktu nie zmienia się i pozostaje cały czas na statusie 'oczekiwanie na płatność'. ID klienta, ID sklepu, Kod CRC i klucz API wydają się być poprawnie skonfigurowane. Wygląda na to jakby nie wracała wiadomość z przelewów24 do sklepu (prestashop 1.6), że płatność została dokonana - mogę tylko ustawić ręcznie.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Korzystam z Blue Media, ale może przelewy24 mają podobną obsługę. Sprawdź więc czy masz ustawiony poprawnie status, który ma być ustawiany dla poprawnej płatności. Jeśli tak to skontaktuj się z Przelewy24, żeby sprawdzili czy komunikat o płatności jest dostarczany, a jeżeli nie to jaka jest przyczyna - chyba, że masz dostęp do panelu administracyjnego i możesz sprawdzić status dostarczenia komunikatu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 godzinę temu, Micorazon napisał:

Sprawdź więc czy masz ustawiony poprawnie status, który ma być ustawiany dla poprawnej płatności.

Poprawny status na pewno dobrze ustawiony, sprawdzałem kilka razy. Dostęp do panelu przelewy24 mam. Wyczytałem w internecie, że przelewy24 maja jakieś problemy, miesiąc temu jakaś afera była - nie wiem czy to ma jakiś związek z moim problemem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, okazało się, że Przelewy24 maja awarię - działa tylko ręczne przeklikiwanie.

Dzięki za pomoc przy okazji, jak będzie aktualizacja to dam znać czy problemem był błąd we wtyczce. Podobno ma być moduł na dniach do aktualizacji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...