Jump to content
Healthy Horse

Masowe przecenianie produktów

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś mógłby polecić jakiś modłu dzieki któremu nie będe musiał przeceniać każdego produktu z osobna? typu będzie jakaś lista i na raz wpisze że np te produkty mają być przecenione np o 10% czy zł.
Aktualnie moge tylko wprowadzić taki kod rabatowy ale chciałem zeby się wyświetlała cena po przecenie już na stronie produktu.

BEZ KODU RABATOWEGO.

Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam 

Reguły ustalania cen -> Reguły cenowe katalogu.

Dodaj tam nową regułę katalogu dla której dodaj nową grupę warunków.

Super dziękuje za pomoc  hakeryk2 :). 

A teraz czy można jakoś ustawić żeby nie można było użyć kodu rabatowego na już przecenione produkty? w ustawieniach koszyka tego nie widze niestety.

Również w Reguły ustalania cen -> Reguły cenowe katalogu.  Tam na dole wtedy klikasz "Dodaj nową grupę warunków" i z pola które się pojawiło wybierz z "Kategoria" kategorię która Cię interesuje i kliknij z boku "Dodaj warunek". U góry oczywiście definiujesz rabat dla tej kategorii.

W przypadku Presty 1.6 sprawę przeceny wszystkich produktów w kategorii (kwotowo lub procentowo) załatwia darmowy moduł salecategory_16.

Działa ale tylko dla jednego warunku. gdy dodaje drugą regułe ona nie działa. Tak samo jak dodaje kolejny warunek to przestaje działać. Ktoś jakiś pomysł?

Ja mam podobne pytanie. Jak ustawiam kod rabatowy na najtańszy produkt 100%, to jak ktoś doda jeden produkt cena się zeruje. Co zrobić, że ten rabat miał zastosowanie tylko jak ktoś wrzuci sobie do koszyka dwa produkty? 
:)

2 hours ago, Healthy Horse said:

Działa ale tylko dla jednego warunku. gdy dodaje drugą regułe ona nie działa. Tak samo jak dodaje kolejny warunek to przestaje działać. Ktoś jakiś pomysł?

Mogę poprosić o screena jakie ustawiłes reguły (ich warunki) i opis jakie chcesz osiągnąć?

Reguły cenowe katalogu to nic innego jak masowe dodawanie specyficznych cen, więc jeśli dodajesz regułę w której wybierasz np:

Producent: XXX -> Dodaj
Kategoria: Jurne -> Dodaj

To skrypt pobierze produkty pasujące do tych kryteriów i utworzy im specyficzną cenę, tak więc musiałeś źle ustawić warunki.

Dzięki hakeryk2 ;) uratowalo mi to zycie dzis chociaz zanim znalazlam reguly cenowe tez chwila minela;p wiec dla takich jak ja pełna droga to

KATALOG->RABATY->REGUŁY CENOWE KATALOGU  ;)