Jump to content

Špatné vyčítání dat v mailových šablonách


Vulcan163

Recommended Posts

Predpokladam, ze je to email, ktory opakovane odosielate z objednavky stlacenim tlacidla "Odoslat znovu", alebo ste sablonu priradili k novemu stavu objednavky, ktory manualne nastavujete pri objednavke.

Ak ano, v takomto pripade PrestaShop nevie okrem cisla objednavky vlozit do sabolny ostatne paramtre objednavky.

Link to comment
Share on other sites

Ano je to opakovany mail, ktery jsem poslal zakaznikovi (resp. me na testovaci mail)

Sablonu jsem si vytvoril novou, resp. zkopiroval order_conf.html kde jsem jen pozmenil textove udaje, nic vic. Je to sablona, ktera se posle u noveho stavu objednavky (pripraveno k os.odberu) a pouzije se prave moje zkopirovana sablona.

 

Jen mimo to ještě mám problém, že v zákaznickém servisu, když mi někdo odpoví na můj mail, přijde takto: "--_d32c_-------00a80bd6768481af4912d1eecc8036c0
Content-Type: text/plain; charset=UTF-8; format=flowed
Content-Transfer-Encoding: 8bit

Dobrý den, dÄkuji za informaci, vezmu si  tedy balení 100ml - barvu bílou."

 

Toto se děje jen když jde mail směrem od zákazníka do prestashopu. Pokud píšu já, je to ok včetně diakritiky. Když se podívám na mail od zákazníka přímo do mailboxu, který vyčítá prestashop, je tam diakritika ok. Problém tedy je v tom, jak prestashop mail zpracuje...

 

Díky

 

 

 


______________________________________________________________"

 

servis.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...