Jump to content

Import produktów


Mabcin

Recommended Posts

Witam,
Drodzy forumowicze proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Dostawca wystawia mi fakturę np na produkt A0001  tylko problem jest w tym, że pod tym numerem kryją się produkty niebieskie i zielone itd (ogólne wszystkie kolory danego produktu)
Żeby mieć jakąś kontrolę nad stanami magazynowymi i wiedzieć co zamawiać rozdzielam to.

Gdy przychodzi faktura jest na niej np. A0001 10szt liczę ile jakiego koloru jest i dodaję do programu np A0001_NIE 5szt,  A0001_ZIE 5szt i przy zamówieniu od klienta dodaje na fakturę odpowiedni kolor.
Teraz pytanie jak zaimportować takie produkty by nie powtarzały się w PrestaShop?
Żeby nie było dwóch takich samych produktów różniących się tylko zdjęciem i stanem magazynowym?
Chcę by było na stronie widać produkt XXX kod A0001 i stan żeby pokazywał się w zależności od stanu jaki jest zaimportowany. Czyli w tym przypadku jak ktoś wybierze Niebieski - Nie to pokaże 5szt i tak samo dla Zielonego - ZIE

Link to comment
Share on other sites

e_com czyli jak mam plik z produktami csv i wgrałem go na server i wszystkie produkty mam ładnie w odpowiednich kategoriach, to mam teraz utworzyć nowy CSV kombinacje i również go wgrać.
Wcześniej zaimportowane produkty się połączą?
Czy dobrze to rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...